Savivaldybėse

Savivaldybių merais išrinkti 2 Darbo partijos nariai
Rolandas Janickas
Ukmergė, Ukmergės Meras
Petras Kuizinas
Telšiai, Telšių Meras
Vilniaus apskrities savivaldybių tarybų nariai
Šalčininkai Alicija Ščerbaitė Savivaldybės tarybos narė alicijasc@gmail.com
Švenčionys Vytautas Bulka Savivaldybės tarybos narys info@svirka.lt
Raja Krupenina Savivaldybės tarybos narė krupeninar@gmail.com
Konstantas Ramelis Savivaldybės tarybos narys ramelis.ko@gmail.com
Vytautas Vigelis Savivaldybės tarybos narys vigelis.vytautas@gmail.com
Trakai Gelena Drungilienė Savivaldybės tarybos narė trakudp@gmail.com
Ukmergė Arūnas Civilka Savivaldybės tarybos narys acivilka@gmail.com
Rolandas Janickas Ukmergės Meras rolandas.janickas@ukmerge.lt
Vidmantas Krikštaponis Savivaldybės tarybos narys vidkrik@gmail.com
Arvydas Pėšina Savivaldybės tarybos narys a.pesina@ukmerge.lt
Jurgita Vijūnė Savivaldybės tarybos narė jurgita.vijune@ukmerge.lt
Vilniaus r. Gražina Tamašauskienė Savivaldybės tarybos narė vilniausr@darbopartija.lt
Vytautas Zinkevičius Savivaldybės tarybos narys vilniausr@gmail.com
Kauno apskrities savivaldybių tarybų nariai
Kaišiadorys Kęstutis Vytautas Meilutis Savivaldybės tarybos narys mkv@remo.lt
Kauno r. Antanas Makarevičius Savivaldybės tarybos narys darbopartija@gmail.com
Kėdainiai Stanislovas Blinstrubas Savivaldybės tarybos narys stanislovas@vikonda.lt
Rimantas Diliūnas Savivaldybės tarybos narys rimantas.diliunas@gmail.com
Indrė Fiodorova Savivaldybės tarybos narė indre.fiodorova@gmail.com
Juozas Gaidamavičius Savivaldybės tarybos narys kapitalas@edvervita.lt
Virmantas Ivanauskas Savivaldybės tarybos narys virmantas.ivanauskas@gmail.com
Dangiras Kačinskas Savivaldybės tarybos narys dangirask@gmail.com
Albinas Počiulpas Savivaldybės tarybos narys albinas@skongalis.lt
Kęstutis Valionis Savivaldybės tarybos narys kestastruskava@yahoo.com
Vygantas Vanagas Savivaldybės tarybos narys vygantas@kedbusas.lt
Prienai Audrius Banionis Savivaldybės tarybos narys audrius.banionis@prienai.lt
Raseiniai Valdemaras Jacikas Savivaldybės tarybos narys valdemaras.jacikas@raseiniai.lt
Vaidas Kuzmarskis Savivaldybės tarybos narys kuzmarskio@gmail.com
Genovaitė Kveselienė Savivaldybės tarybos narė raseiniai@darbopartija.lt
Šiaulių apskrities savivaldybių tarybų nariai
Akmenė Juozas Bučius Savivaldybės tarybos narys juozas@bpii.lt
Joniškis Romualdas Gylys Savivaldybės tarybos narys gylysr@gmail.com
Kęstutis Mačiulis Savivaldybės tarybos narys kestutis.maciulis@joniskis.lt
Pakruojis Vytautas Kilčiauskas Savivaldybės tarybos narys vytautas.kilciauskas@pakruojis.lt
Zenonas Pekelis Savivaldybės tarybos narys z.pekelis@gmail.com
Radviliškis Jurgis Baublys Savivaldybės tarybos narys jurgisbaublys@gmail.com
Rima Tarbūnienė Savivaldybės tarybos narė rima.tarbuniene@gmail.com
Šiaulių m. Angelė Kavaliauskienė Savivaldybės tarybos narė angelesiauliai@gmail.com
Danguolė Martinkienė Savivaldybės tarybos narė danguole.martinkiene48@gmail.com
Šiaulių r. Ingrida Volosova Savivaldybės tarybos narė ingridavolosova@gmail.com
Panevėžio apskrities savivaldybių tarybų nariai
Panevėžio m. Galina Kuzmienė Savivaldybės tarybos narė galina.kuzmiene@panevezys.lt
Pasvalys Rimas Želvys Savivaldybės tarybos narys malunas@pasvalys.lt
Rokiškis Vidmantas Maželis Savivaldybės tarybos narys vidmantasmazelis@gmail.com
Klaipėdos apskrities savivaldybių tarybų nariai
Kretinga Antanas Puodys Savivaldybės tarybos narys antanas.puodys@kretinga.lt
Vytautas Ročys Savivaldybės tarybos narys vytautas.rocys@vdi.lt
Palanga Edmundas Krasauskas Savivaldybės tarybos narys edmundas.kra@gmail.com
Skuodas Vytautas Būtė Savivaldybės tarybos narys vytautas.bute@gmail.com
Dovydas Būtė Savivaldybės tarybos narys bute.dovydas@gmail.com
Daiva Jonušienė Savivaldybės tarybos narė daiva.j.s@gmail.com
Tauragės apskrities savivaldybių tarybų nariai
Jurbarkas Vilma Venslauskienė Savivaldybės tarybos narė vilmavenslauskiene@gmail.com
Pagėgiai Vida Gečienė Savivaldybės tarybos narė v.geciene@pagegiai.lt
Algis Grublys Savivaldybės tarybos narys a.grublys@pagegiai.lt
Edvinas Kriščiūnas Savivaldybės tarybos narys dppagegiai@gmail.com
Šilalė Genovaitė Damulienė Savivaldybės tarybos narė genovaite.damuliene@silale.lt
Alfonsas Motuzas Savivaldybės tarybos narys ambratka@gmail.com
Telšių apskrities savivaldybių tarybų nariai
Mažeikiai Genovaitė Perminienė Savivaldybės tarybos narė p.genute@gmail.com
Romas Venclovas Savivaldybės tarybos narys roventa@roventa.lt
Plungė Mindaugas Jurčius Mero pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys mindaugasjurcius@gmail.com
Rietavas Arturas Kungys Savivaldybės tarybos narys rietavas@darbopartija.lt
Telšiai Rimantas Adomaitis Savivaldybės tarybos narys rimantas.adomaitis@telsiai.lt
Stanislovas Čekanauskas Savivaldybės tarybos narys stanislovas.cekanauskas@telsiai.lt
Laima Jurytė-Zakarauskienė Savivaldybės tarybos narė laima.juryte@telsiai.lt
Petras Kuizinas Telšių Meras p.kuizinas@telsiai.lt
Virginija Vitkauskienė Savivaldybės tarybos narė virginija.vitkauskiene@telsiai.lt
Utenos apskrities savivaldybių tarybų nariai
Anykščiai Alfrydas Savickas Savivaldybės tarybos narys alfrydas.savickas@anyksciai.lt
Vaidutis Zlatkus Savivaldybės tarybos narys vaidaszlatkus@gmail.com
Ignalina Alfonsas Gasparavičius Savivaldybės tarybos narys ignalina@darbopartija.lt
Manfredas Žymantas Savivaldybės tarybos narys manfredas.zymantas@gmail.com
Zarasai Genovaitė Burokienė Savivaldybės tarybos narė burokiene.g@gmail.com
Rimvydas Podolskis Savivaldybės tarybos narys uabsamaniai@gmail.com
Virginijus Smalskis Savivaldybės tarybos narys virgisdak@gmail.com
Arvydas Steponavičius Savivaldybės tarybos narys uabedarmeda@gmail.com
Marijampolės apskrities savivaldybių tarybų nariai
Kalvarija Antanas Burinskas Savivaldybės tarybos narys burinskasantanas@gmail.com
Eduardas Žukauskas Savivaldybės tarybos narys edzukauskas@gmail.com
Kazlų Rūda Audrius Ašmenskas Savivaldybės tarybos narys a.asmenskas@yahoo.com
Marijampolė Vaida Giraitytė Savivaldybės tarybos narė giraityte@gmail.com
Snaiguolė Raguckienė Savivaldybės tarybos narė raguckienes@gmail.com
Metas Ražinskas Savivaldybės tarybos narys mrazinskas@nisa.lt
Šakiai Dinara Gudaitienė Savivaldybės tarybos narė sakiaidp@gmail.com
Vilkaviškis Edmundas Žalys Savivaldybės tarybos narys edmundas.zalys@vilkaviskis.lt
Alytaus apskrities savivaldybių tarybų nariai
Alytaus m. Kęstutis Ąžuolas Savivaldybės tarybos narys kestutis.azuolas@asrc.lt
Danutė Remeikienė Savivaldybės tarybos narė danute.remeikiene@akolegija.lt
Alytaus r. Vytautas Mikelionis Savivaldybės tarybos narys v.mikelionis01@gmail.com
Lazdijai Marija Bakšienė Savivaldybės tarybos narė marijabaksiene@gmail.com