Darbo partiją Europos Parlamento rinkimuose ves V. Uspaskich, sąraše pusė vietų teko moterims

Fotobankas.lt nuotr.
Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich tapo partijos sąrašo lyderiu 2019 m. gegužę vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose. Darbo partijos kandidatų sąrašas daugiatautis, jame yra biomedicinos mokslų daktaras, profesorius Vigilijus Jukna, europarlamentaras Valentinas Mazuronis, ALDE frakcijos Europos Parlamente patarėja Justina Vitkauskaitė-Bernard, telšiškis Seimo narys Valentinas Bukauskas, pedagogė Larisa Dmitrijeva, vaistininkė Eva Banel ir kiti.

„Žmonių pasitikėjimas, kurio sulaukiau dalyvaudamas Vilniaus mero rinkimuose, rodo, kad rinkėjai pasitiki manimi, todėl privalau priimti iššūkį ir kituose rinkimuose, dėl to sutikau vesti Darbo partiją į Europos Parlamentą. Juo labiau susiformavo gera, patikima, kompetentinga komanda.

Puikiai suprantama Europos Parlamento nario iniciatyvos teisė, kuri gerokai skiriasi nuo nacionalinio parlamento. Tad mūsų nuostatos bus aiškios ir suprantamos kiekvienam žmogui. Visų pirma, privalome laikytis bendros linijos su Lietuvos žmonių išrinkta nacionaline valdžia, ypač saugumo ir teisės klausimais. Taip pat turime atitikti bendras ES ekonomines nuostatas, puoselėjant darnias ir visiems vienodai prieinamas konkurencingas sąlygas ES rinkoje. Turime remtis vienodomis socialinėmis garantijomis visiems ES šalių narių gyventojams, laisvu studentų judėjimu pasirenkant studijas. Siekti suvienodintų išmokų žemdirbiams ir daugiakultūriškumo puoselėjimo visoje ES. O taip pat ieškoti gerų, saugių, pragmatiškų sąlyčio taškų su visais kaimynais, aišku, ne mūsų nepriklausomybės sąskaita.

Ir visada ieškosime taikaus, sutarimu paremto problemų sprendimo“, – sakė Darbo partijos pirmininkas V. Uspaskich.

Darbiečiai kol kas yra vienintelė kandidatų į Europos Parlamentą sąrašą paskelbusi partija, kuri įgyvendino lyčių lygybės principą – 22 kandidatų sąraše po 11 vietų užėmė vyrai ir moterys.

„Sąrašą sudarėme atsižvelgdami į svarbiausius kriterijus – profesionalumą ir pasiryžimą dirbti pirmiausia Lietuvos žmonių labui. Skirtingai nuo Vyriausybės, mums užteko ir profesionalų vyrų, ir profesionalių moterų“, – sakė V. Uspaskich.

Pasirašyti už partiją galite paspaudę šią nuorodąhttp://bit.ly/pasirasyti

Darbo partijos kandidatai į Europos Parlamentą
1. Viktoras Uspaskich
2. Vigilijus Jukna
3. Valentinas Mazuronis
4. Justina Vitkauskaitė Bernard
5. Valentinas Bukauskas
6. Larisa Dmitrijeva
7. Ieva Kačinskaitė – Urbonienė
8. Aidas Gedvilas
9. Marijus Velička
10. Vaida Giraitytė
11. Sergej Ursul
12. Olga Podolskienė
13. Darius Ulickas
14. Eva Banel
15. Sandra Jakštienė
16. Vidmantas Krikštaponis
17. Rima Zablackienė
18. Arneta Krupnik
19. Raminta Gudonytė
20. Raja Krupenina
21. Vytis Kisielius
22. Antanas Makarevičius