Kandidatai 2020

Darbo partijos kandidatai 2020 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose 138
Vigilijus Jukna
Kauno m.,
1 Kandidatas (Kelmės Šilalės)
Frakcijos Seime seniūnas, Seimo narys
Valentinas Bukauskas
Telšiai,
2 Kandidatas (Telšių )
Frakcijos Seime seniūno pavaduotojas, Seimo narys
Antanas Guoga
Trakai,
3 Kandidatas (Trakų Vievio)
Seimo narys
Mindaugas Puidokas
Kauno m.,
4 Kandidatas (Aleksoto Vilijampolės)
Seimo narys
Ieva Kačinskaitė - Urbonienė
Vilniaus m.,
5 Kandidatė (Naujamiesčio Naujininkų)
Frakcijos Seime seniūno pavaduotoja, Seimo narė
Viktoras Fiodorovas
Kėdainiai,
6 Kandidatas
Seimo narys
Vytautas Gapšys
Vilniaus m.,
7 Kandidatas (Verkių)
Seimo narys
Andrius Mazuronis
Vilniaus m.,
8 Kandidatas (Fabijoniškių)
Seimo pirmininko pavaduotojas, Seimo narys
Saulius Bucevičius
Akmenė,
9 Kandidatas (Žemaitijos šiaurinė)
Petras Čimbaras
Molėtai,
10 Kandidatas (Molėtų Širvintų)
Larisa Dmitrijeva
Vilniaus m.,
11 Kandidatė
Savivaldybės tarybos narė
Aidas Gedvilas
Vilniaus m.,
12 Kandidatas (Šeškinės Šnipiškių)
Seimo narys
Vidmantas Krikštaponis
Ukmergė,
13 Kandidatas (Deltuvos pietinė)
Savivaldybės tarybos narys
Artūras Skardžius
Vilniaus m.,
14 Kandidatas (Panerių Grigiškių )
Vaidas Kuzmarskis
Raseiniai,
15 Kandidatas (Raseinių Kėdainių)
Savivaldybės tarybos narys
Vaida Giraitytė
Marijampolė,
16 Kandidatė (Sūduvos pietinė)
Seimo narė
Alicija Ščerbaitė
Šalčininkai,
17 Kandidatė (Šalčininkų Vilniaus)
Savivaldybės tarybos narė
Marijus Velička
Šiaulių m.,
18 Kandidatas (Aušros)
Savivaldybės tarybos narys
Darius Ulickas
Raseiniai,
19 Kandidatas (Žirmūnų)
Savivaldybės tarybos narys
Danguolė Martinkienė
Šiaulių m.,
20 Kandidatė (Saulės)
Savivaldybės tarybos narė
Simas Galdikas
Klaipėdos m.,
21 Kandidatas (Baltijos)
Ingrida Venciuvienė
Šiaulių r.,
22 Kandidatė (Šiaulių krašto (arba Kuršėnų))
Savivaldybės tarybos narė
Ričardas Sargūnas
Anykščiai,
23 Kandidatas (Deltuvos šiaurinė)
Savivaldybės tarybos narys
Rimvydas Podolskis
Zarasai,
24 Kandidatas (Nalšios šiaurinė)
Raimundas Markauskas
Alytaus r.,
25 Kandidatas (Alytaus)
Savivaldybės tarybos narys
Zita Žvikienė
Radviliškis,
26 Kandidatė (Radviliškio Tytuvėnų)
Savivaldybės tarybos narė
Antanas Makarevičius
Kauno r.,
27 Kandidatas (Raudondvario)
Linas Vitkus
Kauno m.,
28 Kandidatas (Panemunės)
Vitalijus Šeršniovas
Utena,
29 Kandidatas (Utenos)
Mero pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys
Jolita Vaickienė
Kretinga,
30 Kandidatė (Kuršo)
Sandra Jakštienė
Panevėžio m.,
31 Kandidatė (Panevėžio vakarinė)
Jolanta Gaudutienė
Vilniaus m.,
32 Kandidatė (Justiniškių Viršuliškių)
Savivaldybės tarybos narė
Sergej Ursul
Vilniaus m.,
33 Kandidatas (Naujosios Vilnios)
Savivaldybės tarybos narys
Igoris Malinauskas
Pasvalys,
34 Kandidatas (Žiemgalos rytinė)
Savivaldybės tarybos narys
Vytautas Bulka
Švenčionys,
35 Kandidatas (Nalšios pietinė)
Mantas Stulgaitis
Vilniaus m.,
36 Kandidatas (Savanorių)
Alė Pocienė
Biržai,
37 Kandidatė (Sėlos vakarinė)
Ričardas Lekavičius
Šakiai,
38 Kandidatas (Sūduvos šiaurinė)
Albert Gaidamovič
Vilniaus r.,
39 Kandidatas (Nemenčinės)
Tadas Račius
Marijampolė,
40 Kandidatas (Marijampolės)
Savivaldybės tarybos narys
Laura Radzevičiūtė
Alytaus m.,
41 Kandidatė (Petrašiūnų Gričiupio)
Savivaldybės tarybos narė
Kęstutis Mačiulis
Joniškis,
42 Kandidatas
Savivaldybės tarybos narys
Valdas Skarbalius
Vilniaus m.,
43 Kandidatas (Pašilaičių)
Tomas Burkauskas
Klaipėdos m.,
44 Kandidatas (Marių)
Tautvydas Žemaitis
Varėna,
45 Kandidatas (Dzūkijos)
Sergej Popov
Vilniaus m.,
46 Kandidatas (Pilaitės Karoliniškių)
Savivaldybės tarybos narys
Aušra Degutytė
Kauno r.,
47 Kandidatas (Garliavos)
Vitalijus Jaroščenka
Jonava,
48 Kandidatas (Jonavos)
Feliksas Petrauskas
Vilniaus m.,
49 Kandidatas (Jotvingių)
Olga Gorškova
Vilniaus m.,
50 Kandidatas
Robertas Stanionis
Kauno m.,
51 Kandidatas (Šilainių)
Vaidas Pavilonis
Šilutė,
52 Kandidatas (Šilutės)
Gintautas Sodaitis
Prienai,
53 Kandidatas (Dainavos)
Alvidas Meištas
Panevėžio m.,
54 Kandidatas (Nevėžio)
Danielius Kuprys
Kupiškis,
55 Kandidatas (Sėlos rytinė)
Evaldas Kondrotas
Kauno m.,
57 Kandidatas (Kalniečių)
Rasa Ivanauskienė
Vilniaus m.,
58 Kandidatė (.Senamiesčio Žvėryno)
Alvydas Gudunavičius
Mažeikiai,
59 Kandidatas (Mažeikių)
Giedrius Bindza
Klaipėdos m.,
60 Kandidatas (Danės)
Jolanta Stanislovaitienė
Kauno m.,
61 Kandidatė (Centro Žaliakalnio)
Vytautas Mazrimas
Plungė,
62 Kandidatas (Plungės Rietavo)
Vilius Krivickas
Vilkaviškis,
63 Kandidatas (Vilkaviškio)
Savivaldybės tarybos narys
Andrius Saveikis
Vilniaus m.,
64 Kandidatas (Lazdynų)
Mindaugas Kuklierius
Kaišiadorys,
65 Kandidatas (Kaišiadorių Elektrėnų)
Santa Kairienė
Tauragė,
66 Kandidatė (Tauragės)
Aleksandr Voronov
Klaipėdos m.,
67 Kandidatas (Pajūrio)
Vilius Martusevičius
Palanga,
68 Kandidatas (Mėguvos)
Edmundas Vaitekūnas
Vilniaus m.,
69 Kandidatas (Antakalnio)
Antanas Burinskas
Kalvarija,
70 Kandidatas
Mero pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys
Rimantas Adomaitis
Telšiai,
71 Kandidatas
Savivaldybės tarybos narys
Rima Zablackienė
Prienai,
72 Kandidatė
Savivaldybės tarybos narė
Sergej Dmitrijev
Vilniaus m.,
73 Kandidatas
Savivaldybės tarybos narys
Ingrida Volosova
Šiaulių r.,
74 Kandidatė
Savivaldybės tarybos narė
Gelena Drungilienė
Trakai,
75 Kandidatė
Lina Pociuvienė
Raseiniai,
76 Kandidatė
Martynas Maulė
Kauno m.,
77 Kandidatas
Vaidė Sakalauskienė
Kauno r.,
78 Kandidatė
Kęstutis Ąžuolas
Alytaus m.,
80 Kandidatas
Raja Krupenina
Švenčionys,
81 Kandidatė
Savivaldybės tarybos narė
Vaidas Gintautas
Biržai,
82 Kandidatas
Algis Grublys
Pagėgiai,
83 Kandidatas
Savivaldybės tarybos narys
Algirdas Urbelis
Šiaulių r.,
84 Kandidatas
Irena Binevičienė
Vilniaus m.,
85 Kandidatė
Danuta Jurševičienė
Šalčininkai,
86 Kandidatė
Savivaldybės tarybos narė
Alfredas Astikas
Širvintos,
87 Kandidatas
Savivaldybės tarybos narys
Edvinas Komparskas
Vilniaus m.,
88 Kandidatas
Dinara Gudaitienė
Šakiai,
89 Kandidatė
Božena Kalantienė
Trakai,
90 Kandidatas
Gintaras Steponėnas
Švenčionys,
91 Kandidatas
Liudvikas Dūda
Klaipėdos m.,
92 Kandidatas
Egidijus Raudys
Šiaulių m.,
93 Kandidatas
Elijus Vainauskas
Klaipėdos m.,
94 Kandidatas
Gžegož Dzisevič
Vilniaus r.,
95 Kandidatas
Darius Kondrotas
Vilniaus m.,
96 Kandidatas
Vytautas Mikelionis
Alytaus r.,
97 Kandidatas
Savivaldybės tarybos narys
Vytautas Liepa
Panevėžio r.,
98 Kandidatas
Saulius Jakimavičius
Jonava,
100 Kandidatas
Savivaldybės tarybos narys
Birutė Boreikina
Klaipėdos m.,
101 Kandidatė
Arūnė Eidikienė
Kauno m.,
102 Kandidatė
Vaidutis Zlatkus
Anykščiai,
103 Kandidatas
Juozas Bučius
Akmenė,
104 Kandidatas
Galina Kuzmienė
Panevėžio m.,
105 Kandidatė
Algirdas Sakalauskas
Kelmė,
106 Kandidatas
Donatas Gabalis
Mažeikiai,
107 Kandidatas
Raimondas Lignugaris
Kauno m.,
108 Kandidatas
Vytis Kisielius
Jonava,
109 Kandidatas
Greta Dambrauskaitė
Utena,
110 Kandidatas
Aleksandr Dagil
Vilniaus m.,
111 Kandidatas
Ieva Terešina
Vilkaviškis,
112 Kandidatė
Lina Makarevičiūtė
Elektrėnai,
113 Kandidatė
Gedas Krivickas
Švenčionys,
114 Kandidatas
Nona Misiūnienė
Vilniaus m.,
115 Kandidatė
Simas Garbaliauskas
Vilniaus m.,
116 Kandidatas
Stasys Radzevičius
Šalčininkai,
117 Kandidatas
Savivaldybės tarybos narys
Rima Krivickaitė
Vilniaus m.,
118 Kandidatė
Ričardas Šidlauskas
Šiaulių m.,
119 Kandidatas
Edgaras Skardžius
Utena,
120 Kandidatas
Danutė Sucharevskaja
Vilniaus m.,
121 Kandidatė
Edmantas Vaišvila
Mažeikiai,
122 Kandidatas
Loreta Fokienė
Kauno m.,
123 Kandidatė
Edita Šimkute
Kauno m.,
124 Kandidatas
Romualdas Butrimas
Kauno m.,
125 Kandidatas
Renatas Rakauskas
Vilniaus m.,
126 Kandidatas
Regina Lukošienė
Klaipėdos m.,
127 Kandidatė
Deividas Grigaravičius
Alytaus r.,
128 Kandidatas
Valdas Zubinas
Kauno m.,
129 Kandidatas
Egidijus Kašėta
Utena,
130 Kandidatas
Daiva Čižienė
Elektrėnai,
131 Kandidatė
Ignas Nauburaitis
Vilniaus m.,
132 Kandidatas
Audronė Ona Kačiušienė
Vilniaus m.,
133 Kandidatė
Mindaugas Margevičius
Šiaulių m.,
134 Kandidatas
Romualdas Pargaliauskas
Klaipėdos m.,
135 Kandidatas
Giedrius Zubrickas
Marijampolė,
136 Kandidatas
Raimondas Amšiejus
Alytaus r.,
137 Kandidatas
Sigutė Dainorienė
Kauno m.,
138 Kandidatė
Rikantas Aukškalnis
Vilniaus m.,
139 Kandidatas
Rasa Špokienė
Kauno m.,
140 Kandidatė
Justinas Čižius
Elektrėnai,
141 Kandidatas