Darbo partijos kandidatai 2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose 48
Viktoras Fiodorovas
Kėdainiai,
Kandidatas (Kėdainių)
Valentinas Bukauskas
Telšiai,
Kandidatas (Telšių )
Seimo narys
Aidas Gedvilas
Vilniaus m.,
Kandidatas (Šeškinės)
Savivaldybės tarybos narys
Jolanta Gaudutienė
Vilniaus m.,
Kandidatė (Justiniškių)
Savivaldybės tarybos narė
Antanas Makarevičius
Kauno r.,
Kandidatas (Raudondvario)
Danguolė Martinkienė
Šiaulių m.,
Kandidatė (Saulės)
Savivaldybės tarybos narė
Rimvydas Podolskis
Zarasai,
Kandidatas (Visagino Zarasų)
Ričardas Sargūnas
Anykščiai,
Kandidatas (Anykščių Panevėžio)
Savivaldybės tarybos narys
Valdas Skarbalius
Vilniaus m.,
Kandidatas
Ingrida Venciuvienė
Šiaulių r.,
Kandidatė (Kuršėnų Dainų)
Savivaldybės tarybos narė
Saulius Bucevičius
Akmenė,
Kandidatas (Akmenės Mažeikių)
Manfredas Žymantas
Ignalina,
Kandidatas (Molėtų Širvintų)
Mero pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys
Zita Žvikienė
Radviliškis,
Kandidatė (Radviliškio)
Savivaldybės tarybos narė
Ieva Kačinskaitė - Urbonienė
Vilniaus m.,
Kandidatė (Naujamiesčio)
Savivaldybės tarybos narė
Vigilijus Jukna
Kauno m.,
Kandidatas (Kelmės Šiaulių)
Galina Kuzmienė
Panevėžio m.,
Kandidatė (Nevėžio)
Ričardas Lekavičius
Šakiai,
Kandidatas (Zanavykų)
Alicija Ščerbaitė
Šalčininkai,
Kandidatė (Šalčininkų Vilniaus)
Savivaldybės tarybos narė
Vaida Giraitytė
Marijampolė,
Kandidatė (Marijampolės)
Savivaldybės tarybos narė
Alfredas Astikas
Širvintos,
Kandidatas (Molėtų Širvintų)
Savivaldybės tarybos narys
Igoris Malinauskas
Pasvalys,
Kandidatas (Pasvalio Pakruojo)
Savivaldybės tarybos narys
Feliksas Petrauskas
Vilniaus m.,
Kandidatas (Lazdijų Druskininkų)
Nona Misiūnienė
Vilniaus m.,
Kandidatė (Senamiesčio)
Sergej Ursul
Vilniaus m.,
Kandidatas (Naujosios Vilnios)
Savivaldybės tarybos narys
Benas Šimkus
Klaipėdos m.,
Kandidatas (Baltijos)
Darius Ulickas
Raseiniai,
Kandidatas (Žirmūnų)
Savivaldybės tarybos narys
Edmundas Vaitekūnas
Vilniaus m.,
Kandidatas (Antakalnio)
Vitalijus Šeršniovas
Utena,
Kandidatas (Utenos)
Mero pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys
Andrius Mazuronis
Vilniaus m.,
Kandidatas (Fabijoniškių)
Seimo narys
Raimundas Markauskas
Alytaus r.,
Kandidatas (Alytaus)
Savivaldybės tarybos narys
Aušra Degutytė
Kauno r.,
Kandidatas (Garliavos)
Andrius Saveikis
Vilniaus m.,
Kandidatas (Lazdynų)
Marijus Velička
Šiaulių m.,
Kandidatas (Aušros)
Savivaldybės tarybos narys
Santa Kairienė
Tauragė,
Kandidatė (Tauragės)
Vidmantas Krikštaponis
Ukmergė,
Kandidatas (Ukmergės)
Savivaldybės tarybos narys
Vytautas Zinkevičius
Vilniaus r.,
Kandidatas (Medininkų)
Daiva Leinartienė
Klaipėdos m.,
Kandidatė (Marių)
Romualdas Pargaliauskas
Klaipėdos m.,
Kandidatas (Pajūrio)
Sergej Popov
Vilniaus m.,
Kandidatas (Karoliniškių)
Vytautas Gapšys
Vilniaus m.,
Kandidatas (Verkių)
Karolis Bauža
Jurbarkas,
Kandidatas (Jurbarko Pagėgių)
Albert Gaidamovič
Vilniaus r.,
Kandidatas (Nemenčinės)
Giedrius Bindza
Klaipėdos m.,
Kandidatas (Danės)
Vilius Martusevičius
Palanga,
Kandidatas (Kretingos Palangos)
Gintautas Sodaitis
Prienai,
Kandidatas (Prienų Birštono)
Alfonsas Morkvėnas
Panevėžio r.,
Kandidatas (Aukštaitijos)
Savivaldybės tarybos narys
Vytautas Mazrimas
Plungė,
Kandidatas (Plungės)
Sandra Jakštienė
Panevėžio m.,
Kandidatė (Vakarinė)