Skirkite 0,6% Darbo partijai

Kviečiame pervesti 0,6% GPM Darbo partijai

Iki gegužės 3 d. kiekvienas Jūsų gali Darbo partijai skirti 0,6 proc. nuo Jūsų jau sumokėtų mokesčių.

Jūsų parama ypač svarbi - ji padeda mums dar geriau ir aktyviau ginti paprastų Lietuvos žmonių interesus ir nepriklausyti nuo valstybės dotacijų. Todėl kiekvieno Jūsų asmeninė parama Darbo partijai yra ir demokratinių vertybių, politikos skaidrumo ir nepriklausomumo nuo kažkieno malonės palaikymas. Remdami Darbo partiją, jūs remiate komandą, kuri atsako už savo žodžius ir įgyvendina viską, ką pažada rinkėjams.

Ši parama papildomai Jums nieko nekainuos, nes gyventojų pajamų mokestis už praėjusius metus jau sumokėtas. Kaip ir anksčiau, kitus 2 savo pajamų mokesčio proc. galima skirti kitiems paramos gavėjams (vaikų darželiams, mokykloms, Raudonajam Kryžiui ir pan.) – partijos dėl šios paramos dalies su niekuo nekonkuruoja.

Paremti Darbo partiją Jūs galite dviem būdais:

1. Internetu, užpildę elektroninės deklaracijos formą FR0512 versija 04 Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo sistemoje taip, kaip parodyta įraše žemiau.

2. Užpildę anketą, ir nunešę ją į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos filialą arba išsiuntę paštu Valstybinės mokesčių inspekcijos Deklaracijų tvarkymo skyriui, Neravų g. 8, Druskininkai.
Darbo partijos kodas - 303189064.

Pateikdamas vieną FR0512 formą (04 versiją), gyventojas partijoms gali paskirti sumokėto pajamų mokesčio dalį per tęstinį laikotarpį. Maksimalus tęstinis laikotarpis yra 5 mokestiniai laikotarpiai (t.y. praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai). Pavyzdžiui, siekiant paskirti 2020, 2021, 2022, 2023 ir 2024 m. mokestinių laikotarpių pajamų mokesčio dalį, pakaks pateikti tik vieno — 2020 m. — mokestinio laikotarpio prašymą.

Darbo partijos buhalterija
buhalterija@darbopartija.lt