Vytautas Mazrimas. Negaliu laukti, kol kažkas nuspręs veikti

Plungės rajone Vytautas Mazrimas pažįstamas beveik kiekvienam – vyras ne tik yra Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Telšių departamento vyriausiasis veterinarijos  gydytojas – inspektorius, bet ir aktyviai dalyvauja Darbo partijos veikloje.

Užsienio ir vidaus politika yra seniai jį dominančios temos, tad sutikęs bendraminčius ilgai nedvejojo ir įsiliejo į partijos gretas, juk, anot Vytauto, visi žino seną tiesą – nori keisti pasaulį – keisk. 

„Nesu iš tų, kurie linkę kantriai palaukti, kol atsitiks stebuklas ar valdžia susiprotės veikti taip, kaip naudinga šalies žmonėms, esu veiksmo žmogus, darbštus, aktyvus, nebijau prisiimti atsakomybės už savo žodžius ir darbus, man tiesiog netinka būti Lietuvos vidaus politinių įvykių nuošalyje. Žmonių pasitikėjimas yra geriausia paskata siekti daugiau, imi valdžios vairą į savo rankas, tačiau puikiai suprantu, kad vienas politikoje - be komandos, rinkėjų pagalbos - kad ir dideli norai, siekiai būtų, nieko nepakeisi, neištaisysi, todėl džiaugiuosi, kad šiuo keliu žengiu su puikiausia komanda“, - teigia V. Mazrimas.

Labiausiai Vytautas norėtų, kad aplink būtų mažiau melo, apgaulės, nesantaikos, pykčio ir nesutarimų. Tai, pasak politiko, niekur neveda ir kenkia visiems be išimties, laimėtojų čia nėra.

„Kartais atrodo, kad audros politinėje padangėje vyksta tik dėl to, kad kažkas vyktų. Vietoje to, kad politikai nukreiptų visą savo įkarštį į problemų sprendimus, dirbtinai kuriami skandalai, provokacijos ir tuščios rietenos. O juk politikai turėtų orientuotis į tai, kad mūsų mažoje Lietuvoje visi turėtų darbo, už kurį gautų orų atlygį, kad žmonėms nereikėtų ieškoti prieglobsčio svetimose šalyse“, - kalba darbietis Vytautas. 

Šeima - atokvėpis

Vytautas neslepia, kad politika įtraukia ir užvaldo, todėl labai svarbu rasti balansą tarp jos ir šeimos. Būtent šeima, teigia vyras, yra didžiausia laimė ir turtas. 

„Kai subrendęs žmogus turi sukūręs darnią šeimą, nesiskundžia sveikata, su kiekviena diena nenuleisdamas rankų siekia savo užsibrėžtų tikslų, siekių, tai ir yra didžiausia laimė ir turtas. To nenusipirksi, neparduosi ir nepasiskolinsi todėl reikia kasdien vertinti tai, ką turime“, - neabejoja V. Mazrimas, turintis dar ne vieną užsibrėžtą tikslą ir aiškią viziją, kaip to pasiekti.

Pradėjęs aktyviau dalyvauti politikoje Vytautas turi vis mažiau laiko asmeniniam gyvenimui, todėl  kiekvieną savaitgalį stengiasi praleisti kartu su šeima sodyboje, atitolti nuo miesto rutinos. Gamta jam yra neišsenkantis įdomybių lobynas, juk ne veltui gamtos mokslai yra vienas didžiausių politiko pomėgių, o ichtiologijai jis ypač neabejingas.

„Žuvų pasaulis be galo įdomus, juolab, kad mokslas dar net nežino, kiek neatpažintų žuvų rūšių gyvena tamsiausiose gelmėse. Šis neištirtas pasaulis truputį panašus į politiką – labiausiai matomi tie, kurie plaukioja paviršiuje, tačiau kuo giliau – tuo platesni klodai veriasi“, - nestokodamas humoro pokalbį baigia V. Mazrimas, atsakingai besirengiantis ateinantiems Seimo rinkimams.