Šiaulių miesto tarybos nariai į posėdį atvyko pasipuošę tautiniais kostiumais ir tautine simbolika

Vasario 1 d. į Šiaulių miesto tarybos posėdį visi rinkosi nusiteikę šventiškai – tai paskutinis posėdis prieš Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventės 100 – metį.  

Tarybos narė, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Angelė Kavaliauskienė pakvietė tarybos narius pasipuošti tautine simbolika, o tarybos nares - tautiniu kostiumu. Tautišką giesmę giedojo per 50 mokinių, atvykusių iš miesto kryptingo meninio ugdymo mokyklų. Jie taip pat buvo pasipuošę tautiniais kostiumais, kuriems įsigyti praėjusiais metais lėšas skyrė miesto Taryba. 

Šis tarybos posėdis pasižymėjo ne tik įsimintinais įvykiais, bet ir prasmingais darbais – patvirtintas miesto istorinis biudžetas, kuris net 30 mln. eurų didesnis už 2017 m. biudžetą ir siekia 142 mln. eurų.  Šis faktas yra akivaizdus įrodymas,  kad Taryba dirba miestui ir jo žmonėms.   Darbo frakcijos pasiūlymai, pateikti Darbo partijos narių Danguolės Martinkienės ir Angelės Kavaliauskienės, buvo teigiamai įvertinti ir ateinančiais metais bus įgyvendinti. Pasiūlymų sąrašas išties svarbus – tai ir socialinių darbuotojų atlyginimų didinimas, gelbėjimo stoties elingo Rėkyvoje įrengimas, Suaugusiųjų neformalaus švietimo finansavimo didinimas, vaikų žaidimų aikštelių įrengimas, namų kiemų asfaltavimas, šaligatvių remontas, gatvių apšvietimas ir kt. Tikimės, kad visa tai bus ne tik įteisinta miesto dokumentuose, bet ir užtikrins Šiaulių klestėjimą, kurį pajaus visi miesto žmonės.