Pusė milijono eurų! Tiek gyventojų pajamų mokesčio neteko Kėdainių rajonas per vieną karantino mėnesį!

Pusė milijono eurų! Tiek gyventojų pajamų mokesčio neteko Kėdainių rajonas per vieną karantino mėnesį!

Ir mes dar nesame blogiausioje situacijoje ar juo labiau vieninteliai tokie. Kai kurios savivaldybės jau šiandien garsiai kalba apie vis prastėjančią situaciją ir tai, kad metų gale nebebus lėšų ne tik užbaigti pradėtus svarbius projektus, bet ir mokėti atlyginimus mokytojams, medikams, kitiems savivaldybių įstaigų darbuotojams!

Ką, susiklosčius tokioms aplinkybėms, darytų „normali“ opozicinė partija? Tyliai pasėdėtų krūmuose, kol viskas taptų dar blogiau ir tada išlįstų šaukti „žiūrėkit, ką padarė tie...“. Įprasta politinė taktika.

Didžiuojuosi, kad Darbo partija nėra tokia. Gavusi Kėdainių rajono mero Valentino Tamulio kvietimą, pirmadienį po ilgų ir tikrai ne pačių lengviausių diskusijų komandoje Darbo partijos skyriaus taryba priėmė sprendimą jungtis prie valdančiosios daugumos.

Kodėl lendame ten, kur artimiausiu metu nebus taip patogu kaip opozicijoje? Atsakymas paprastas – mūsų partijos nariai mano, kad buvo išrinkti į miesto Tarybą tam, kad dirbtų kėdainiečiams. NE tuščiai GINČYTŲSI, nebandytų REVANŠUOTIS už praeities pralaimėjimus tiesioginiame eteryje, nematuotų demokratijos „lygio“ per savo prizmę, o dirbtų. Ir dirbtų tada, kai rajono žmonėms to reikia.

Šiandien yra ta diena, kai reikia prisiimti atsakomybę ir Darbo partija tai daro. Tai daro savarankiškai ir sukurdama Darbo partijos frakciją. Šiandien NEĮSIPAREIGOJOME besąlygiškai palaikyti viską, kas bus svarstoma rajono taryboje, šiandien ĮSIPAREIGOJOME diskutuoti dėl kiekvieno klausimo Kėdainiams ir DISKUSIJOJE PRIIMTI GERIAUSIĄ SPRENDIMĄ! Tokiu principu vadovausimės viso darbo koalicijoje metu, kurioje yra LSDP ir judėjimo Mūsų krašo sėkmei tarybos nariai. O visa tai tęsis tiek, kiek galėsime pasitikėti vieni kitais.

Darbo partija - visada už tai, kad RIETENOS TARP POLITIKŲ TURI BAIGTIS. Turime prisiminti, kad žmonės tarybos narius išrinko dirbti, DISKUTUOTI APIE IDĖJAS Kėdainiams ir jas įgyvendinti. Tad kviečiu visus ne skatinti tarpusavio neapykantą, o su pagarba vienas kitam kurti Kėdainiams!

Darbo partijos Kėdainių skyriaus pirmininkas Viktoras Fiodorovas.