Saulius Bucevičius. Tik laimingas žmogus gali eiti į politiką ir siekti laimės kitiems

Politika Sauliui Bucevičiui nėra naujas etapas ar iššūkis. Šiais metais jis tapo Akmenės rajono savivaldybės tarybos nariu, net tris kadencijas (2004–2016 m.) atstovavo savo krašto žmonėms Lietuvos Respublikos Seime, tad nenuostabu, kad turint tokią patirtį jokios politinės audros nebaisios. 

O jų, kaip sako pats Saulius, yra buvę daug, tačiau visos – įveiktos. Juk visi išbandymai, anot politiko, reikalingi tam, kad išmoktum tai, ką turi išmokti ir taptum geresnis nei buvai prieš tai.

„Man, kaip politikui, buvo labai naudinga padaryti pertrauką nuo darbo Seime – kitomis akimis, iš naujo pažvelgti į problemas, su kuriomis žmonės susiduria kasdien. Dabar dar aiškiau suvokiu, kad privalau tęsti pradėtą politinį žygį, atgaivinti savo idėjas, nes dar turiu daug ką nuveikti Lietuvos žmonių labui. Suprantu, kad žmonės labiausiai pasigenda stabilumo įstatymuose, nuoseklumo ir vientisumo. Jie pavargo nuo dabartinio šou, baksnojimo pirštu vienas į kitą, sąmokslo teorijų ir vienas kito veiksmų tyrimo“, – kalba Saulius, neabejojantis, kad nuveikti darbai kalba patys už save. 

Jis tiki, kad ateinantys Seimo rinkimai Darbo partijai bus sėkmingi, juk suburta tvirta, vieninga ir ryžtinga komanda, kuriai svarbiausia – žmogus.

Paprasta žmogiška laimė

Didžiausio palaikymo Saulius sulaukia iš savo šeimos – žmonos Sandros, kurią vadina ilgamete bendrakeleive, ir vaikų, kurių politikas turi tris. Mažiausiajai – Urtei – vos dveji, tad siautulio ir meilės namuose netrūksta.

„Laimingiausias esu tuomet, kai mažoji dukrytė apkabina mane ir sako: myliu, myliu, tėveli. Kur dar daugiau laimės telpa, nei tose mažose rankytėse?“, – švelniai apie savo mažiausią atžalą kalba politikas, namuose tampantis tiesiog tėčiu ir mylimu vyru.

Kiekvieną sekmadienį, po savaitės rūpesčių, šeima praleidžia kartu. Šiuo metu visas laisvalaikis, savaime suprantama, orientuotas į mažosios poreikius, veikiama tai, kas jai įdomu, o Urtei įdomu viskas: tiek laikas gamtoje, tiek ramus kapstymasis smėlio dėžėje ar braidžiojimas balomis kaime...

Gamtą mylintis medžiotojas

Saulius labai džiaugiasi turėdamas visą pulką artimų žmonių ir bičiulių, kuriuos kartu su šeima stengiasi kuo dažniau aplankyti. Taip pat mėgsta svečius priimti savo namuose, nes brangina žmones, esančius kartu. Svečiai, apsilankę Bucevičių namuose, grįžta ten vėl ir vėl, juk Saulius be galo mėgsta gaminti ir vaišinti susirinkusius, tad puiki vakarienė visuomet garantuota.

„Mėsos patiekalai yra mano vinis. Su tuo glaudžiai susijęs mano kitas pomėgis – medžioklė. Esu entuziastingas medžiotojas. Myliu gamtą, kad ir kaip paradoksaliai tai gali skambėti. Tačiau tikri medžiotojai puoselėja ir saugo gamtą, aš esu vienas iš jų“, – savo pomėgius atskleidžia politikas.

Buvimas gamtoje, sveikas gyvenimo būdas Sauliui įaugęs į kraują – visą gyvenimą jis valgo savo mamos užaugintas ekologiškas daržoves, o šaltalankių ekologinį ūkį, kuriuo labai džiaugiasi, paveldėjo iš tėvuko, kurio jau nebėra.

¬„Šeima ir artimieji, draugai – tai yra, mano manymu, kiekvieno laimingo žmogaus garantas. Ir tik laimingas žmogus gali eiti į politiką ir siekti tos pačios laimės kitiems“, – įsitikinęs politikas, atsakingai besirengiantis artėjantiems Seimo rinkimams.