Pakruojo skyriaus pirmininkas V. Kilčiauskas: žmogus savo gyvenimą kuriasi pats

Nors daugelį žmonių žavi sostinė ir kiti didieji Lietuvos miestai, Darbo partijos Pakruojo skyriaus pirmininkas Vytautas Kilčiauskas sako, kad gyventi mažame miestelyje ar netgi kaime – privalumas. Čia ramu, saugu, supanti gamta gniaužia kvapą, o susisiekimas - puikus.

„Pakruojis – nedidelis miestelis. Tačiau man čia tinka ir patinka. O ir privalumų nemažai, ypač šeimoms su vaikais, mat vietos yra ir darželiuose, ir mokyklose. Miestelis mažas, tad viskas šalia. Kaip mėgstu sakyti, Pakruojį galima pereiti per 15-20 minučių. Netoli ir kiti didieji miestai. Susisiekimas geras, tad norint – visur galima patekti“, - sako Darbo partijos Pakruojo skyriaus pirmininkas, Pakruojo savivaldybės tarybos narys Vytautas Kilčiauskas.

Pasak politiko, šiame mieste tikrai yra dar ką tvarkyti, tačiau žmogus savo gyvenime daug ką gali susikurti pats.

 „Aš manau, kad žmogus pats kuriasi savo gyvenimą. Vieniems čia gali pasirodyti labai gerai, kitiems gal ne taip, tačiau nuo žmogaus taip pat daug kas priklauso. Jis pats turi kurti, veikti, kažko imtis ir kažką daryti“, - sako V. Kilčiauskas. 

V. Kilčiauskas nesėdi vietoje ir tikrai daug bei sunkiai dirba. Eidamas Darbo partijos Pakruojo skyriaus pirmininko pareigas stengiasi stiprinti skyrių, telkia žmones bendram darbui, aktyviai dalyvauja bendruomenės veikloje.

„Skyrių aktyvinam, dirbam, nuolat galvojam į priekį. Bendros veiklos suartina skyrių, jo narius. Tad nuolat organizuojam įvairias veiklas. Pavyzdžiui, rengiame kalėdinius vakarėlius, vykome į vaikų namus, kur nuvežėm dovanėlių vaikams, visuomet dalyvaujame miesto šventėje, kur pasikrauname daug geros energijos. Nepraleidžiam ir svarbių partijos įvykių, kaip sąskrydis, suvažiavimas ir kita. Ir žinoma, kadangi vasara jau baigėsi, pradedame ruoštis rinkimams“, - apie skyrių pasakoja politikas. 

Į skyriaus pirmininko pareigas V. Kilčiauskas žiūri labai atsakingai. Jam ne tik tenka telkti skyrių, tačiau ir būti žmogumi, kuris skyriaus narius išklauso, pataria, kuris juos supranta, padeda išspręsti iškilusias problemas. Kaip pats sako, jis turi daugybę darbų, o šalia viso to, atlieka ir Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nario pareigos.   „Per tris kadencijas darbų nuveikta tikrai daug. Dirba ir stengiasi visa koalicija. Vienas nieko nuveikti negali.  Matau, kad miestas keičiasi į gerąją pusę, tvarkomi šaligatviai, miesto aikštė, renovuojami daugiabučiai, mokyklos, mieste sutvarkytas apšvietimas“, - sako V. Kilčiauskas.

Paklaustas, kaip atsipučia nuo tokios gausos darbų, politikas sako, kad tai jam padaryti pavyksta gamtoje, o laisvalaikiu V. Kilčiauskui patinka važinėtis savo 1964 metų „Moskvich“ automobiliu, kurį suremontavo dar jaunystėje. 

„Turiu daug pomėgių, deja, ne viskam užtenka laiko. Įmonė, partija, taryba – veiklos tikrai nemažai, tad kai turiu laiko, būnu gamtoje, su savo vilkšuniu ar važinėjuosi maskvičiumi“, - sako V. Kilčiauskas.