Į Kelmės raj. mero postą kandidatuoja Algirdas Sakalauskas

Spalio 10 d. Kelmės rajone vyks nauji savivaldybės tarybos nario mero rinkimai. Darbo partijos taryba nusprendė, kad šiuose rinkimuose kandidatu kelia skyriaus pirmininką Algirdą Sakalauską.

„Algirdas Sakalauskas turi aiškią rajono ateities viziją ir geriausią rinkimų programą, už kurios įgyvendinimą, jam tapus meru, bus atsakinga visa Darbo partijos komanda. Esu tikras, kad turėdamas rajono žmonių pasitikėjimą ir stiprų Darbo partijos deleguotų Seimo narių palaikymą Lietuvos Respublikos Seime, per likusį mero kadencijos laikotarpį Algirdas Sakalauskas ne tik sugebės baigti buvusio mero pradėtus darbus, bet ir išspręsti kitus rajono žmonėms rūpimus klausimus: įvesti asmeninę valdžios ir valdininkų atsakomybę už savo sprendimus bei rinkimų pažadų įgyvendinimą, sudaryti tinkamas sąlygas verslo plėtrai, padaryti rajoną patrauklų jaunimui, sukurti palankias sąlygas jaunoms šeimoms, kad savo ir savo vaikų gerovę gyventojai galėtų kurti gimtajame rajone, neieškodami geresnio gyvenimo didmiesčiuose arba užsienyje“,- sako Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.

Kandidatas Algirdas Sakalauskas yra verslininkas, uždarosios akcinės bendrovės direktorius, aktyvus Kelmės verslininkų asociacijos narys ir trijų vaikų tėvas aktyviai dalyvaujantis krašto bendruomenės veikloje.