Darbo partijos Vilniaus m. skyrius pradeda edukacinius rudens susitikimus

Darbo partijos Vilniaus miesto skyriaus pirmininkės iniciatyva šią savaitę prasidėjo edukacinių rudens susitikimų ciklas. Renginiai skirti susiburti, išmokti šio to naujo, padiskutuoti ir vieningai įžengti į savivaldos rinkimus.

Antradienį, spalio 2 d., Lietuvos Teatro Sąjungos salėje partiečius į diskusiją kvietė Jolanta Sargautytė. Susitikimo metu ji dalinosi savo patirtimi grožio, stiliaus ir madų sferose. Susitikimo metu partijos nariai drąsiai klausė patarimų, o ekspertė dalinosi ne tik tendencijų aktualijomis, bet ir XXI a. moters gudrybėmis.

Kaip teigia skyriaus pirmininkė J. Gaudutienė, skyriaus nariai planuoja ir tolimesnius susitikimus bei išvykas: „Pirmas blynas tikrai nebuvo prisvilęs. Džiaugiuosi, kad Skyriaus nariams toks renginys patiko ir buvo naudingas. Sustoti neketiname. Jau dabar esame numatę dar du renginius, kurie bus nemažiau įdomūs ir aktualūs. Stengiamės, kad kas kartą viskas būtų vis kitaip. Paliesime kuo platesnį temų spektrą – nuo mados iki politikos“. Kviečiame sekti Darbo partijos Vilniaus m. skyriaus naujienas ir atvykti į renginius ateityje.