Darbiečiai pritaria Kėdainių rajono savivaldybės rezervo fondo didinimui

Trečiadienį Darbo partijai atstovaujantys Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariai nusprendė palaikyti mero siūlymą padidinti administracijos direktoriaus rezervo fondą iki 317 tūkst. Eur. Šiuo metu fonde yra  tik 30 tūkst. Eur.

Už sukauptas lėšas bus perkamos 2 plaučių ventiliavimo įrangos, 5 portatyviniai plaučių ventiliavimo aparatai, įvairios apsaugos priemonės savivaldybės įstaigoms, Kėdainių PSPC ir VšĮ Kėdainių ligoninei.

„Šioje situacijoje privalome priimti labai greitus sprendimus. Visą mėnesį tik ir girdime, kad viskas, ko reikia medikams šioje kovoje – vėluoja. Todėl penktadienį vyksiančiame tarybos posėdyje palaikysime rajono mero siūlomą projektą. Suprantame, kad tos sritys, kuriose mažėja anksčiau suplanuotas biudžetas, nukenčia, bet situacija neeilinė, turime susitelkti ir kaip įmanoma greičiau grįžti į mums visiems jau priimtą ritmą“, – teigia rajono tarybos narys Rimantas Diliūnas.

Pasak politiko, šis projektas daugiausiai susijęs su priemonėmis medikams, tačiau Darbo partijai atstovaujantys tarybos nariai siūlys rajono administracijos vadovams parengti planą, kuris numatytų ir viešųjų erdvių bei gatvių dezinfekavimą. „Kaip rodo kitų savivaldybių patirtis, tai irgi yra būtinos priemonės“, - neabejoja R. Diliūnas.