Darbiečiai gaunamas lėšas skirs medikams apsaugoti

Siekdami prisidėti prie kovos su koronavirusu, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariai Indrė Fiodorova, Rimantas Diliūnas, Vygantas Vanagas ir Dangiras Kačinskas perves Kėdainių ligoninei bei Pirminės sveikatos priežiūros centrui iš savivaldybės gaunamas tarybos nario veiklai skiriamas lėšas.

Anot darbiečių, lėšos Kėdainių ligoninei bei Pirminės sveikatos priežiūros centrui bus pervedamos tol, kol truks ši neeilinė situacija, kad medikai, kovojantys su pavojingu užkratu, galėtų įsigyti apsaugos priemonių.

 „Ligoninės šiandien tapo paskutine gynybos linija, skiriančia visus nuo koronaviruso. Kiek saugūs bus medikai, tiek saugūs galės jaustis ir kėdainiečiai. Kiekvienas mūsų galime prisidėti, kad ši gynybos linija būtų kuo stipresnė. Kaukės, respiratoriai, kitos apsaugos priemonės – visa tai pirmiausia reikalinga medikams. Todėl nusprendėme iš savivaldybės gaunamas lėšas, skirtas rajono tarybos nario veiklos išlaidoms kompensuoti, pervesti Kėdainių ligoninei ir Pirminės sveikatos priežiūros centrui. Priemonės, kurias bus galima įsigyti už šiuos pinigus, gali išgelbėti gyvybes. Tai šiandien svarbiausia!” – praneša tarybos nariai.

Kiekvienam tarybos nariui veiklos išlaidoms kompensuoti kas mėnesi skiriama po 115 eurų.