Zarasų skyriaus pirmininkas R. Podolskis: kai noriu atsipalaiduoti, renkuosi povandeninę žūklę

Šiltuoju metų sezonu dauguma žmonių poilsiauja, džiaugiasi vasariška kaitra, planuoja atostogas Lietuvos gamtos apsuptyje, kaimuose, pajūryje ar skrydžius į dar nepažintus kraštus. Tačiau toks apibūdinimas visiškai netinka Darbo partijos Zarasų skyriaus pirmininkui Rimvydui Podolskiui. Tik prasidėjus geriems orams jis tuoj pat kimba į darbus, mat, kaip pats sako, vasara jam tikras darbymetis, nes be politikos užsiima ir prekyba.

„Pagrindinė mano veikla vasarą yra darbas. Juk prekyba su ja glaudžiai susijusi. Šiuo metų laiku į Zarasus suvažiuoja gausybė žmonių, todėl tenka paplušėti. Tad atostogoms laiko tikrai nėra, o šiltieji orai man asocijuojasi su darbymečiu“, - pasakoja Darbo partijos Zarasų skyriaus pirmininkas Rimvydas Podolskis. 

Nors kiek ilgėliau išlėkti paatostogauti jam nepavyksta, tačiau Rimvydas turi mėgstamą veiklą, hobį, kuris padeda pailsėti ir trumpam atsitraukti nuo kasdienybės darbų.

„Kai noriu atsipalaiduoti renkuosi povandeninę žūklę. Tokiu būdu nusiraminu. Tiesiog neriu į vandenį ir kelioms valandoms pasineriu į savo pasaulį. Nė karto tokios veiklos nebandžiusiam žmogui tikrai labai sunku papasakoti, koks tai jausmas. Tu visiškai nuo visų atsiskiri, atitrūksti“, - apie savo pomėgį pasakoja Rimvydas.

Darbietis teigia turintis leidimus žvejoti dviejuose ežeruose – Zarasų ir Čičirio. Pastarasis ypač jo mėgiamas, kadangi politikas kilęs iš to krašto, o ir ežeras labai žuvingas. 

Rimvydas iki šios dienos prisimena ir didžiausią savo sugautą laimikį. Tai įvyko bene prieš dešimt metų. Tuomet jam pavyko sugauti beveik 13 kg lydeką. Iki šiol panašaus dydžio žuvies jam sužvejoti taip ir nepavyko. Tačiau, juk į povandeninę žūklę neria ne dėl laimikio dydžio, o dėl malonumo.

Paklaustas apie kitus hobius Rimvydas šypteli. Sako, kad žūklė pagrindinis jo pomėgis, tačiau ne ką mažiau jam kaip politikui patinka lankytis ir bendruomenės šventėse bei renginiuose. „Povandeninė žūklė – mano hobis. Bet taip pat stengiuosi kuo daugiau laiko skirti šeimai, draugams. Vasarą taip pat labai daug renginių, vyksta kaimo šventės. Labai mėgstu tokius nedidelius bendruomenės susibūrimus. Einu ten ir kaip politikas, ir kaip dalyvis. Bendruomenės šventėse kalbuosi su vietiniais gyventojais, išklausau juos, sužinau ką jie galvoja, koks jų požiūris į įvairius dalykus ir problemas“, - pasakoja R. Podolskis.

Tačiau netrukus šventės baigsis. Vasara jau eina į pabaigą, neužilgo ateis ruduo, su kuriuo prasidės nauji darbai ir iššūkiai. Visgi, Rimvydo paklausus ar jaučia, kad ne už kalnų ruduo ir naujas startas, jis rimtai atsako, kad ilsėtis nėra laiko – net ir vasarą.

„Mes, Zarasų darbiečiai, neturime nei starto, nei finišo linijos. Mes nuolat dirbame, nuolat skubame, nuolat bėgame. Tad specialaus pasiruošimo rudeniui mums nereikia. Nes dirbame ir stengiamės visą laiką, nenutrūkstamai bendraujame su žmonėmis. Veikla vykdoma ištisus metus“, - apie savo požiūrį į darbą pasakoja Darbo partijos Zarasų skyriaus pirmininkas Rimvydas Podolskis.