VRK pripažino: komisijos abejonės dėl A. Guogos pilietybės neturėjo jokio pagrindo

Iš anksto sumanytas politinių intrigantų planas neleisti Antanui Guogai dalyvauti Seimo rinkimuose žlugo. Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino A. Guogos kandidatūrą.

Anot politiko, kitaip ir būti negalėjo. „Nuo pat pirmos akimirkos buvau teisus ir pateikiau visus reikalingus oficialius dokumentus, kurie ne tik patvirtina mano apsisprendimą atsisakyti Australijos pilietybės, bet ir faktinį pilietybės panaikinimą“, - teigia A. Guoga, į rinkimus einantis kartu su Darbo partijos komanda.

VRK abejones dėl savo pilietybės politikas laiko nepagarba tiek jam pačiam, tiek ir Australijos institucijoms.

„Dirbtini VRK barjerai pralaužti, todėl į šiuos rinkimus einu dar labiau užsivedęs, dar labiau tikėdamas Lietuvos žmogaus galia. Vienas žmogus yra jėga ir daug ką gali. Kartu susitelkę ir siekiantys tikslo žmonės yra atominė jėga ir gali viską. Nedalyvauju politikos senbuvių intrigose, tačiau esu pasiruošęs kartu aktyviai veikti ir daryti mažus bei didelius darbus, kuriant šviesesnę ir geresnę Lietuvą“, - sako A. Guoga, pabrėždamas, kad ne VRK, o Lietuvos žmonės nuspręs, kas tinkamas jiems atstovauti.

„Rinkimų komisijai noriu palinkėti tvirtumo ir objektyvumo, o stebint rinkimus - nepasiduoti jokiai politinei įtakai ir tarnauti teisingumui. NE – intrigoms, pykčiams ir sustabarėjimui. TAIP – sutarimui, kūrybai ir dideliems žingsniams į priekį“, - teigia politikas.