Viktoras Uspaskich. Tegul kuo daugiau žmonių pajaučia jūsų skleidžiamą Mamos energiją!

Mama! Su šiuo žodžiu pradedu naują savo dieną. 

„Mama“ - tai pirmas išmoktas žodis iš mano ilgo, sukaupto žodyno per visą gyvenimą. 

Mama mažam vaikui asocijuojasi su žodžiais - maistas, rūbai, šiluma, šviesa, skonis, švara, ramybė, sauga, saulė, miegas ir tt. O dar kas labai svarbu absoliučiai visiems - Mama - tai energija tikrąja to žodžio prasme.

Jeigu vyras ar moteris nesvarbu, kokio amžiaus, jaučia trūkumą tokių savybių kaip tolerancija, komunikabilumas, švelnumas, meilumas, turi sunkumų bendravimo kolektyve ar šeimoje arba neturi išvystyto skonio, ar grožio receptoriaus, ir tt. Tai reiškia, kad yra užblokuota moteriška mėnulio energija, o tarpininkė šios energijos yra mama.

Todėl tiesiog dabar! Nesvarbu, kur jus pasiekė ši žinutė: ar autobuse, traukinyje, lėktuve, ar dar lovoje, ar virtuvėje - sustokit, užsimerkit, nusiraminkit, susikaupkit, vizualizuokit savo mamą ir net tie, kurie niekada nematė savo mamos, nes pas visus be išimties mama yra, ir!... išreikškite jai savo absoliučią, besąlyginę padėką ir meilę. Atsiprašykit jos ir pasakykit, kad ji jums nieko neskolinga, jūs ją mylite be jokio barterio, tiesiog MYLITE ir Dėkojate už tai, kad ji jums padovanojo šitą gyvenimą!!!

Jeigu teisingai padarysite, jūs tuoj pat pajausit, kaip dings blokai ir pradės tekėti ta taip reikalinga jums energija. Štai dėl ko aš kas rytą pradedu savo naują dieną nuo kontakto su Mama ir nesvarbu, kad ji jau senokai paliko šitą žemę: tai neturi reikšmės. SVARBU mano požiūris į ją! Štai dėl ko pas mane yra daug energijos, absoliutus komunikabilumas ir harmonija.

Su Mamos diena, mielos Mamos! Ir tegul kuo daugiau žmonių pajaučia jūsų skleidžiamą Mamos energiją!

Šilčiausi sveikinimai, 
Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich