V. Uspaskich. Su vaikais reikia bendrauti per meilę

Darbo partijos pirmininkas, Europos Parlamento narys Viktoras Uspaskich  tiesioginėje video transliacijoje socialiniame tinkle Facebook sekmadienį Tėvo dienos proga pasveikino visus tėvus ir pasidalijo jautriais prisiminimais apie savo tėvą, kurio neprisimena, tačiau kasdien mintimis su juo bendrauja.

Anot politiko, nesvarbu, ko būta praeityje, svarbiausia – žmogaus požiūris į tėvą šiandien.

„Tėvo diena – tai proga išreikšti savo dėkingumą, tai labai svarbu, nes teisingas požiūris į tėvą mums atveria labai daug galimybių“, - teigia V. Uspaskich, neabejodamas, kad iš tėvo gaunami lyderystės, vyriškumo pagrindai, vedantys į pergalę. Neteisingas požiūris į tėvą, anot politiko, užkerta kelią tinkamai vadovauti kolektyvui ir taip pat kenkia kitose gyvenimo srityse.

Transliacijos metu aptartas ir tėvo santykis su vaikais. Vyro aplinkoje, pastebi V. Uspaskich, visos moterys turi būti laimingos.

„Bendravimas su dukra, su vaikais, eina tik per meilę. Moterys išvis supranta tik meilę. Jų pakeisti neįmanoma. Todėl aš visada sakiau – didžiausia investicija, kurią jūs galite padaryti savo gyvenime, yra į savo žmoną, į savo artimą, moterį“, - teigia politikas, pridurdamas, kad nereikia kontroliuoti, kur moteris leidžia finansus, tačiau tuo pačiu pataria neatiduoti „rakto nuo seifo“, tai moterį gali sužlugdyti.

Tinkamai, su meile, auginti vaikai suaugę nesiblaško dėl savo seksualinės orientacijos, žino, ko nori iš gyvenimo, tad tėvui labai svarbu su vaikais bendrauti per meilę. Politikas taip pat aptaria ir dukrų bei sūnų auginimo skirtumais bei auklėjimo niuansais.

Tradiciškai savo transliacijoje V. Uspaskich atvirai atsakė į žiūrovų klausimus, nuorodą į visą transliaciją rasite apačioje, kviečiame žiūrėti.