V. Uspaskich Radviliškio darbiečiams: Darbo partijos programa išprovokuos diskusiją

Sekmadienį, birželio 24 d., susitikti su Radviliškio darbiečiais atvyko Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich. Susirinkusieji jam pateikė skyriaus situaciją, aptarė skyriaus narius, jų aktyvumą, iniciatyvas.  Partiečiai pirmininkui taip pat pristatė darbus, kurie buvo nuveikti Radviliškio ir krašto žmonių labui. Partiečiai padėkojo V. Uspaskich už vizitą ir paprašė jo tarti žodį.

V. Uspaskich paragino skyriaus narius imtis aktyvios veiklos, paskatino kuo greičiau išsirinkti naują skyriaus pirmininką.

„Radviliškis buvo vienas iš pavyzdingiausių skyrių. Taip buvo anksčiau, tikiuosi taip bus ir toliau. Tad reikia imtis darbų.  Per paskutinį Tarybos posėdį kalbėjau apie personalinę atsakomybę. Reikia sugalvoti mechanizmą, kaip už savo pažadus atsakyti savo turtu.Aš, pavyzdžiui, planuoju kandidatuoti į Vilniaus merus. Visiems paskelbsiu punktus, kuriuos turiu įvykdyti ir sumą, kurią žadu užstatyti ar paaukoti. Rajono žmogus taip pat tegul prisižada už savo žodžius atsakyti. Jeigu žmogus ruošiasi dirbti, jis tikrai nebijos užstatyti savo turto, nes dirbdamas juos įgyvendins ir nieko nepraras“, - susirinkusiems kalbėjo V. Uspaskich.

Partijos pirmininkas partiečiams taip pat prižadėjo, kad ves juos į rinkimus bei pristatė partijos programos gaires. „Aš manau, kad mes tikrai gerai pasiruošime rinkimams. Kol esu pirmininkas, aktyviai vesiu partiečius į rinkimus.  Darbo partija turi vieną stipriausių programų, kuri tikrai išprovokuos diskusiją. Ekonominėje srityje turiu tikslą Lietuvą pagal investicinį patrauklumą pakelti ne į keturiasdešimtą vietą, bet į penketuką. Verslas kuria darbo vietas, todėl reikia kurti sąlygas, kad verslas norėtų ateiti. Kitaip nieko nebus. Mūsų programoje taip pat bus nurodyta, ką norime pripažinti valstybės strateginėmis sritimis – tai lengvoji ir maisto pramonės“, - sako V. Uspaskich.

Pasak Darbo partijos pirmininko, reikia realiai suvokti situaciją ir suprasti, kuriose srityse esame geriausi, kur turime daugiausia potencialo ir sukurti geresnes sąlygas nei kitose valstybėse.  Pasak V. Uspaskich, veikti ir situaciją keisti reikia kuo greičiau, nes Lietuva netenka darbingo amžiaus žmonių ir greitu metu Lietuvoje nebus kam dirbti.