M. Velička kandidatuos į Darbo partijos pirmininko postą

Darbo partijos pirmininko pavaduotojas, l.e.p. rinkimų štabo vadovas, advokatas Marijus Velička antradienį pranešė apie savo kandidatūrą į Darbo partijos pirmininko postą.

Kreipimesi į partijos narius M. Velička rašė:


„Sveiki mieli darbiečiai,

Šiandien kreipiuosi į Jus su sprendimu dėl kurio ilgai galvojau bei tariausi su mūsų garbės pirmininku Viktoru Uspaskich. Tik užsitikrinęs jo pritarimą ir gavęs pažadą, jog visais klausimais galėsiu tikėtis jo išminties ir patarimo, jei būsiu išrinktas,  aš apsisprendžiau dalyvauti Darbo partijos pirmininko rinkimuose.

Mūsų partijoje yra daug garbių, patyrusių ir nuoširdžiai darbui atsidavusių žmonių. Turėjau dvejonių ar sugebėsiu suvienyti partiečius sėkmingai plušančius Seime, savivaldybėse ar regionuose. Tačiau paragintas garbės pirmininko ir daugelio kolegų, supratau, jog esu komandos žmogus ir noriu bei galiu dirbti kartu su jumis visais. Galiu vesti šaunią darbiečių komandą – atversti naują Darbo partijos puslapį šiais Lietuvai labai įtemptais ir sunkiais laikais. Turiu ryžto, patirties ir sugebėjimų darbais, o ne žodžiais įrodyti, jog mūsų partija ne politinis nykštukas istorijos paraštėse.

Esu tikras, jog kolegų dirbančių įvairiuose politiniuose lygmenyse, pasiūlymai yra verti būti įgyvendinti, o mūsų rinkėjai būti apginti prieš rėksmingą ir nepastovų liberalizmo triukšmą, kad mūsų vertybės būtų tinkamai atstovaujamos cirku virtusioje valdžioje, „laikų“ ieškančioje žiniasklaidoje ir vis labiau pasimetusioje ir įsitempusioje visuomenėje.

Kaip žinote, aš kaip ir Jūs, esu tradicinių vertybių šalininkas. Man nekyla klausimų kas yra šeima ir kas yra žmogiškumas, kas yra vyras ir moteris,  o kas tik neatsakingas liberalus populizmas siekiant trumpalaikės naudos.

Aš esu advokatas, kuris matė daug gyvenimo užkulisių ir tikrai nebūsiu tas, kuris pritars  narkotikų legalizavimui, net jei jie vadinami "lengvaisiais". Aš turiu aiškų supratimą apie valstybės pamatą – tai yra Lietuvos dirbantys žmonės, kurie savo darbu,  o ne tuščiais žodžiais maitina tautą. Aš matau mūsų visų tėvus ir motinas, kurie nuvargę sunkų gyvenimą ir pastatę mus ant kojų, dabar turi pusbadžiu vargti savo paskutines dienas. Aš esu ne iš "Vilniaus klano" ir todėl puikiai žinau kuo gyvena ne sostinės žmonės. Darbų yra tiek daug, bet tam mes ir esam Darbo partija, kad dirbtumėm savo žmonių labui.

Aš laikausi aiškių ir skaidrių vertybių, todėl tvirtai galiu Jums pareikšti, kad šios pamatinės mūsų organizacijos – Darbo partijos nuostatos, man einant pirmininko pareigas nesikeis ir bus stiprinamos. Kompromisų su sąžine negali būti ir tai aš Jums pažadu tvirtai.

Tie kurie nori su manim padiskutuoti apie mūsų partijos ateitį ar turi man pasiūlymų bei patarimų, kviečiu Jus diskusijai Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Mielai atvyksiu ir į bet kurio miesto skyriaus susirinkimą. Drąsiai skambinkite man mob. 8659 99878, ar rašykite el. paštu marijusvelicka@gmail.com. Atsakysiu į kiekvieną Jūsų klausimą.

Iki pasimatymo bičiuliai“.