Kėdainiečiai Seime įkūrė „Kėdainių bičiulių grupę“

Ketvirtadienį Seime įkurta „Kėdainių bičiulių grupė“, kuri žada skirti daugiau dėmesio Kėdainių kraštui bei jo aktualijoms. Ją inicijavo šios grupės pirmininku išrinktas Seimo Darbo partijos frakcijos narys Viktoras Fiodorovas. Grupė jau vienija aštuonis parlamentarus - tai Viktoras Fodorovas, grupės pirmininko pavaduotojas Tomas Bičiūnas, Seimo nariai Vytautas Gapšys, Simonas Gentvilas, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Nekrošius ir Jurgita Sejonienė.

„Visų partijų rinkiminėse programose didžiulis dėmesys skirtas regioninei politikai. Tinkamai atstovauti ir išgirsti Kėdainių krašto žmonių lūkesčius Seimui, Vyriausybei ir tinkamai atstovauti juos, toks šios sukurtos grupės tikslas“, - sako grupės pirmininkas Viktoras Fiodorovas.

Teigiama, kad į "Kėdainių bičiulių grupę" susivieniję politikai galės padėti greičiau spręsti įvairias socialines, švietimo ar aplinkosaugos problemas.

„Įvertinti ir stabdyti Kėdainiuose įsikūrusio Zabieliškio sąvartyno plėtrą, dėti visas pastangas, kad priimami teisės aktai atlieptų regionų poreikius, kad tokie sunkūs klausimai kaip kelių ir gatvių asfaltavimas, investicijos į svarbius projektus būtų vykdomos pagal aiškią strategiją. Laisvosios ekonominės zonos, švietimo problemos, Kėdainių profesinio rengimo centro galimybės ir kitos temos – dėl kurių tikrai bus daug diskusijų.

Tikiuosi, kad „Kėdainių bičiulių grupė“ bus tarsi ambasadoriai kviečiantys žmones įvertinti, puoselėti ir investuoti į Kėdainių senamiestį, kad jis būtų gražus ir patogus kiekvienam tiek miesto, tiek rajono gyventojui bei žinoma svečiui. Sieksime, kad senamiestis būtų įveiklintas ir gyvuojantis", - pastebėjimais dalinasi Seimo narys Viktoras Fiodorovas.