Į Darbo partijos gretas įsiliejo Seimo narys Mindaugas Puidokas

Prie reitingų lentelėje stabiliai kylančios Darbo partijos šią savaitę prisijungė docentas, socialinių mokslų daktaras ir politikas Mindaugas Puidokas.

„Priimti sprendimą nebuvo sunku – sutampa mūsų rinkiminės programos nuostatos ir vertybės, susijusios su tradicine šeima, socialinės atskirties mažinimu, sveika gyvensena, ekologijos skatinimu. Be to, svarbu buvo susitarti dėl komandinio darbo, nes politika – komandinis darbas. Būdamas vienas negali įgyvendinti nei programinių nuostatų, nei svarbių tikslų“, – teigia Seimo narys.

Politikas ne tik dalyvaus rinkimuose, bet ir įstojo į Darbo partiją, kurios pirmininkas Viktoras Uspaskich džiaugiasi sutampančiais požiūriais į bendrą darbą ir vertybes.

„Daug bendravome, diskutavome, kristalizavome savo motyvacijas, norus, ideologijas, siekius ir programines nuostatas. Tradicinės šeimos vertybės, kurias akcentuoja Seimo narys, man visiškai priimtinos. Mindaugas ateina su savo idėjomis, yra aktyvus ir entuziastingas, toks ir turi būti politikas“, – neabejoja V. Uspaskich.

Jeigu Darbo partijos Kauno skyrius nuspręs, M. Puidokui bus siūloma tapti Kauno skyriaus pirmininku.

Po prezidento rinkimų M. Puidokas būrė bendraminčius į judėjimą „Rytojaus Lietuva“, šiuo metu vienijančiame daugiau kaip pusę tūkstančio žmonių.

„Tikiuosi, kad daugelis „Rytojaus Lietuvos“ judėjimo narių palaikys mane ir Darbo partiją artimiausiuose Seimo rinkimuose“, – sako M. Puidokas.

Seimo rinkimai vyks 2020 metų spalį.