Dėl koronaviruso grėsmės atšaukiami Darbo partijos renginiai

Darbo partijos Taryba, turėjusi vykti kovo 22 dieną, ir balandžio 25 dieną planuotas partijos suvažiavimas atidedami vėlesniam laikui. Taip pat kol kas nebus organizuojami ir skyrių visuotiniai susirinkimai.

Anot Darbo partijos centrinės būstinės ir rinkimų štabo vadovo Viktoro Fiodorovo, toks sprendimas pasirinktas atsižvelgus į rekomendacijas ir siekiant užkirsti koronaviruso plitimą visuomenėje.

„Masinių renginių bei susibūrimų ribojimas yra priemonės, kurias, kaip tinkamas siekiant stabdyti COVID-19 ligos plitimą, rekomenduoja ir Pasaulio sveikatos organizacija, ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras. Planuoti renginiai tikrai vyks, tačiau vėliau, kai situacija nebebus tokia grėsminga“, - teigia V. Fiodorovas.

Masinius renginius ir susibūrimus daugelis Europos Sąjungos šalių jau riboja. Austrija, Čekija, Slovėnija yra uždraudusios renginius, kuriuose daugiau kaip 100 dalyvių, Danija planuoja tokių priemonių imtis artimiausiu metu, kai kurios kitos šalys riboja masinius renginius, kuriuose dalyvauja daugiau kaip 500-1000 žmonių (Švedija, Belgija, Prancūzija, Vokietija, Rumunija, Liuksemburgas, Šveicarija), apie visų renginių ribojimą neįvardinant konkrečių dalyvių skaičiaus yra paskelbusios Italija, Kipras, Lenkija, Airija.