Darbo partijos suvažiavime bus priimti svarbūs sprendimai

Birželio 27 d., šeštadienį, 12 val. prie Kėdainių arenos įvyks Darbo partijos suvažiavimas, kuriame bus tvirtinama partijos programa, kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus sąrašas, kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose ir kandidatas į būsimos Vyriausybės premjero postą.

„Suvažiavimas bus transliuojama tiesiogiai portaluose ir socialiniuose tinkluose, tad kiekvienas, norintis savo akimis išvysti, kaip brėžiamos būsimų rinkimų gairės ir kokiomis nuotaikomis partija eina į rinkimus, galės tai padaryti neišeidamas iš savo namų“, - teigia Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.

Partijos kandidatai į būsimos Vyriausybės vadovus yra du - partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich ir jo pavaduotojas, buvęs žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna. Savo nuomonę apie partijos kandidatus į Ministrus Pirmininkus galėjo pareikšti ne tik 11 tūkstančių Darbo partijos narių, bet ir visi Lietuvos žmonės svetainėje www.rinkimai2020.darbopartija.lt.

Tiesioginę transliaciją kviečiame stebėti šeštadienį 12:30 svetainėje www.rinkimai2020.darbopartija.lt, naujienų portaluose Delfi, Lrytas.lt, 15min arba socialiniame tinkle Facebook / Darbo partija.