Andrius Mazuronis. Politika - tai gyvenimo būdas

„Karantinas – ne priežastis nebendrauti su žmonėmis“, - teigia Darbo partijai atstovaujantis Seimo narys Andrius Mazuronis, ketvirtadienį tiesioginėje tansliacijoje socialiniame tinkle Facebook bendravęs ir atsakęs į klausimus, nuo politikos subtilybių iki asmeninių dalykų.

„Mano žiniomis, tokio bendravimo būdo su Lietuvos žmonėmis ir partijos nariais kitos partijos netaiko, o veltui, juk karantino metu žmonės taip pat nori bendrauti ir iš pirmų lūpų sužinoti politines aktualijas bei gauti atsakymus į savo klausimus. Džiaugiuosi prisijungęs prie kitų mūsų partijos narių, pasirinkusių tokį kelią bendrauti tiesiogiai su žmonėmis ir tikiuosi, kad greitai susitiksime gyvai, ne tik kompiuterių ekranuose“, - teigia A. Mazuronis.

Atsakydamas į pirmąjį klausimą apie Seimo narių skaičiaus mažinimą, politikas pastebėjo, kad vienas lengviausių kelių – pasinerti į populizmą ir sakyti tai, ką žmonės nori girdėti, tačiau didžiausia problema, anot A. Mazuronio, yra ne Seimo narių skaičius, bet jų kokybė.

„Jei man kas nors pasakytų, kad sumažinus Seimo narių skaičių didės jų kokybė – aš tikrai kelčiau abi rankas už ir balsuočiau, pats inicijuočiau tokias įstatymo pataisas. Tačiau aš labai bijau situacijos, kad gali nutikti taip, jog sumažinus Seimo narių skaičių, jų darbo kokybė ne padidėtų, o galbūt tam tikrais atvejais net sumažėtų. Tuomet Seimas taptų neįgalus priiminėti kokybiškus sprendimus, o tuomet situacija labai greitai pablogėtų. Ne Seimo nariams,  o žmonėms, kurie gyvena tokio Seimo valdomoje valstybėje“, - sako parlamentaras.

Jis neslepia, kad vienas didžiausių jo, kaip politiko, norų – Darbo partijos sėkmė ateinančiuose Seimo rinkimuose. Politikas Seime norėtų matyti ne mažiau kaip 15  partijai atstovaujančių tautos išrinktųjų, kurie dalyvautų valdančiojoje koalicijoje ir galėtų įgyvendinti savo idėjas, įrašytas rinkiminėje programoje.

„Manau, kad politiko tikslas – ne šiaip būti politikoje ir prasitrinti Seime kelerius metus, o turėti galimybę įgyvendinti savo mintis bei idėjas. Patikėkit, sėdėti opozicijoje, kai neturi galimybių įgyvendinti užsibrėžtų tikslų tikrai nėra maloniausias užsiėmimas“, - neslepia A. Mazuronis.

Politikui teko atsakyti ir į asmeniškesnius klausimus apie politiko kelio pasirinkimo kainą, šios profesijos ypatumus ir trūkumus, taip pat apie savo būdą bei asmenines savybes, padedančias dirbti žmonių labui ir nenuleisti rankų.

„Aš pats labiausiai vertinu vieną savo savybę – šeimyniškumą ir prisirišimą prie šalia esančių žmonių, man tai labai didelė vertybė. Aš kalbu ne tik apie savo šeimą, bet ir kitus žmones, dėl jų galėčiau paaukoti tikrai labai daug“, - atvirauja politikas, nepraleisdamas progos ir pajuokauti apie kitas gerąsias savo savybes bei atskleisdamas blogiausias. Kelios jų – emocionalumas, kantrybės neturėjimas ir karštakošiškumas.

A.Mazuronis savo video reportaže atvirai atsako ir į klausimus apie Seimo narių amžių, Lietuvos ir Lenkijos santykius, savo laisvalaikį, geriausias knygas ir filmus, mėgstamiausias sporto šakas bei kitus klausimus.

Kviečiame žiūrėti video transliacijos įrašą.