Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Pas V. Gapšį apsilankė 100 jaunuolių (atnaujinta)  2010 lapkričio 22
Šiandien Seime apsilankė šimtasis jaunuolis, kuris kartu su Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnu Vytautu Gapšiu praleido vieną dieną Seime. Projektas „Viena diena Seime“ startavo 2009 m. balandžio 16 d. Jo tikslas yra supažindinti jaunimą su Seimo narių veikla parlamente. Projekto metu visi norintys gali nuo ryto iki vakaro praleisti dieną Seime kartu su Seimo nariu ir pamatyti parlamento darbą „iš vidaus“.

„Džiaugiuosi, kad jaunimo nuomonė apie Seimą keičiasi, jie pamato visą Seimo virtuvę ir patys siūlo savo pagalbą. Puiku, kad savo darbu galiu sudominti ir pritraukti jaunimą. Juk jauni žmonės — ateities politikai, kurie valdys Lietuvą po kelerių metų, tad mūsų bendradarbiavimas yra abipusiškai naudingas. Nemažai Seime apsilankiusių jaunuolių pasirenka praktiką šioje institucijoje. Be to, artimiausiu metu „Viena diena Seime“ gali virsti darbu Seime“, — sakė darbiečių seniūnas.

„Manau, kad Lietuvos jaunimas turi nepakankamai žinių apie Seimo darbą, o tai lemia ir ypač menkus parlamento reitingus visuomenės nuomonių apklausose. Dažniausiai per televiziją yra matomi Seimo plenariniai posėdžiai, tad visuomenei susidaro įspūdis, kad Seimo narys dirba vos dvi dienas per savaitę ir tai po kelias valandas. Tad projektu „Diena Seime“ nusprendžiau jaunimui atskleisti mažiau matomą parlamentaro darbo pusę — Seniūnų sueigų posėdžius, darbą komitetuose, frakcijų veiklą, susitikimus su užsienio šalių delegacijomis. Kartu su manimi jaunuoliai dalyvauja įvairiuose posėdžiuose, susitikimuose, susipažįsta su visa tą dieną Seimo narį pasiekiančia medžiaga“, — teigia V. Gapšys.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt