Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Tradicinis Darbo partijos Kalvarijos skyriaus sąskrydis  2012 rugpjūčio 7

Gegužės 28 dieną Kalvarijos darbiečiai gražioje Laimučio ir Jūratės Levickų sodyboje, Rūdelės k., Kalvarijos sav. surengė tradicinį vasaros sąskrydį. Puikios nuotaikos, kuri vyravo visą vakarą, nenustelbė net vasariški karščiai ir vis bandantis pagąsdinti lietutis.

Sąskrydžio atidaryme visus susirinkusiuosius šiltai sveikino partijos pirmininko pavaduotojas Vydas Gedvilas, kandidatė į Seimą Suvalkijos 63 apygardoje Algimanta Pabedinskienė, gražius žodžius partiečiams tarė Vilkaviškio kolegos, o kaip pridera šeimininkui, Kalvarijos DP skyriaus pirmininkas Antanas Burinskas paskelbė, kad sąskrydis atidarytas ir palinkėjo visiems geros nuotaikos, smagaus bendravimo, pergalių estafetėse ir sportinėse varžybose. Pirmininkas pažadėjo, kad visi laimėtojai bus apdovanoti originaliais, pačių partiečių kurtais medaliais.

Puiki nuotaika vyravo tarp į sąskrydį atvykusių, mažai politikuojant, daugiau bendraujant, diskutuojant, sportuojant, rungtyniaujant sąmoju. Kasmetiniame, jau tradiciniu tapusiame, sąskrydyje netrūko geros nuotaikos, energijos, įspūdžių, dainų, žaidimų, šokių. Malonu, kai žmonės atvyksta gerai nusiteikę - pailsėti ir pabendrauti. Smagu vienoje vietoje matyti tokį gausų būrį bendražygių. Tokie renginiai stipriau sujungia žmones, tvirtina mūsų partijos gretų vienybę.
Netrūko nei ryžto nugalėti, nei sportinio azarto, tad nugalėtojai džiaugėsi prizinėmis vietomis, o tie, kuriems pasisekė mažiau, guodė save olimpine tiesa: kur kas svarbiau dalyvauti, o ne laimėti. Pavakarę vyko sportinių varžybų ir konkursų nugalėtojų apdovanojimas, lydimas ovacijų ir garsių sirgalių plojimų. Kalvarijos skyriaus partijos pirmininkas A.Burinskas negailėjo gražių padėkos žodžių sąskrydžio organizatoriams ir dalyviams.

Šokėjams, skambant nuotaikingai muzikai, kojos kilnojosi pačios, o ištvermingiausi sulaukė ir saulės patekėjimo. Atsisveikinimo liūdesį nustelbė pasižadėjimas pasimatyti kitais metais ir tikėjimas, jog taip vieningai mokame ne tik švęsti, bet ir dirbti. Toji vienybė partiją nuves į pergalingus Seimo rinkimus.

DP Kalvarijos skyriaus administratorė
Renata Sinkevičiūtė

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt