Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Tauragės skyriaus nariai dalyvavo teatralizuotoje tauragiškių eisenoje  2012 gegužės 29
Paskutinis šių metų gegužės savaitgalis visus Tauragės miesto gyventojus pasitiko tradicine miesto švente „Tauragės dienos 2012“. Ją atidarė teatralizuota tauragiškių eisena miesto gatvėmis, kurioje dalyvavo ir Darbo partijos Tauragės skyriaus nariai. Kas nešini balionais, kas specialiai šiai šventei ruošta atributika, ruošėsi lydint smalsuoliams ir praeiviams, žygiuoti pagrindinėmis miesto gatvėmis. Jei kas po savaitės darbų ir buvo kiek pavargęs ar nuliūdęs, gera nuotaika netruko užsikrėsti nuo kitų šventės dalyvių.

Kantriai laukta eisenos pradžios, žvalgytasi į kitas besirikiuojančias grupes. Linksmoje ir spalvingoje eisenoje žygiavo kelios dešimtys įmonių, įstaigų ir organizacijų, tarp kurių: rajono savivaldybei pavaldžių įmonių darbuotojai, seniūnijos, mokyklos, sporto entuziastai, kitų partijų grupės, ugniagesiai, vietos verslininkai.

Spalvingas tauragiškių paradas nuvilnijo per visą Tauragę iki centrinės miesto aikštės. Čia, kaip ir planuota, visus pasitiko iškilmingas šventės atidarymas „ Su meile tauragiškiams“, pristatyta kiekviena eisenoje dalyvavusi organizacija.

Eiseną nuspalvino ne tik išmoningai parinkta eisenos dalyvių apranga bei atributika, bet ir šiemet sukurtas bei kartu sugiedotas Tauragės himnas.

Tauragiškius bei miesto svečius pasveikino rajono meras. Kam bendraujant vieniems su kitais, kam užkandžiaujant , liūdėti bei nuobodžiauti neleido ir aktorių trio muzikinėje erdvėje „Liūdni slibinai“.

Vakarą gražiai papildė žavūs saksofono muzikos garsai, tarsi pakviesdami smagiai užbaigti dieną bei aktyviai dalyvauti kitų dienų šventiniuose renginiuose.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt