Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Širvintų „darbiečių“ gretose - naujų narių antplūdis  2012 gegužės 23
Pastarojo meto visuomenės apklausos liudija, kad populiariausia politinė jėga Lietuvoje - Darbo partija. Ji turi didžiausią žmonių pasitikėjimą. Ne išimtis ir Darbo partijos Širvintų skyrius, vadovaujamas Živilės Pinskuvienės. Tai įrodo naujų narių antplūdis į Širvintų „darbiečių“ gretas.

"Susidomėjimas Darbo partijos Širvintų skyriaus veikla pastaruoju metu labai išaugo. Džiugu, kad mūsų gretas papildo daug jaunų, aktyvių, išsilavinusių žmonių. Tai rodo, kad žmonės mumis pasitiki, palaiko, pritaria mūsų veiklai. O tai - didelis paskatinimas nenuleisti rankų ir toliau vykdyti užsibrėžtus darbus, pateisinti rajono žmonių lūkesčius", - teigia Ž. Pinskuvienė.

Štai neseniai vykusiame išplėstiniame Darbo partijos skyriaus tarybos posėdyje į Širvintų „darbiečių“ gretas buvo priimti net 27 nauji nariai: valstybės tarnautojai, medicinos darbuotojai, kitų profesijų atstovai. 

"Džiaugiuosi, kad mūsų skyrius auga, stiprėja, naujų narių atėjimu į partiją. Labai vertiname kiekvieno savo partijos nario profesinę kompetenciją, pilietinį aktyvumą. Energingi, kovingi, norintys dirbti žmonės mums - tikra atgaiva. Juk nesame iš tų „vienadienių“ partijų, kurios šiek tiek sukrunta tik prieš kuriuos nors rinkimus. Reguliariai vyksta skyriaus tarybos posėdžiai, aptariame aktualiausias rajono problemas, Darbo partijai atstovaujantys rajono tarybos nariai nuolat susitinka su gyventojais ir išklauso jų nusiskundimų. Turime susikūrę ir savo tradicijų - pagerbiame jubiliatus, pasveikiname partijos narius su eiliniais gimtadieniais.

Ir šį kartą su gimtadieniais buvo pasveikinta grupelė partiečių, padėkota už entuziazmą, aktyvumą.


Darbo partijos Širvintų skyriaus informacijos centras

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt