Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Kauno filialo komandos „DARBAS“ krepšininkai užėmė pirmą vietą!  2012 gegužės 29

Šiltą, gegužės 24 d. popietę, Kauno m. Eigulių pagrindinėje mokykloje, triukšmingai rinkosi vietinio rajono krepšininkų komandos, pasiryžusios siekti geriausių krepšininkų, atstovaujančių savo mikrorajoną, pripažinimo. Čia įvyko 3x3 krepšinio turnyras – Eigulių mikrorajono taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 7 vietinių įstaigų komandos bei Darbo partijos + Jaunimas komanda – „DARBAS“.

Komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius po 4 komandas. Po 3 pergalių savo pogrupyje, Darbo partijos + Jaunimas krepšininkai pateko į finalą. Vėliau lemiamose turnyro varžybose įveikė būsimus karininkus, fiziškai stiprius Generolo Povilo Plechavičiaus Jaunojo Kario mokyklos krepšininkus ir užėmė – pirmą vietą bei iškovojo pagrindinį turnyro prizą – nugalėtojų taurę.

Komandos kapitonas, Mindaugas Špokas, pabrėžė, kad nors šiame turnyre ir negalėjo padėti „savų sienų“ bei gausus vietinio rajono sirgalių palaikymas, o taip pat vietinio rajono įstaigų, delegavusių savo komandas, žinomumas ir fizinis pajėgumas, tačiau komandos „DARBAS“ pergalę visgi lėmė – jaunų žaidėjų veržlumas ir greitos atakos.

Neslėpė savo džiaugsmo ir vienas iš pagrindinių šio turnyro bei komandos rėmėjų – Darbo partijos Kauno m. filialo bei Kauno m. Savivaldybės tarybos narys – Rytis Šatkauskas: „Smagu, kad mano gyvenamajame rajone – tiek daug sportiškai aktyvių įstaigų - bendruomenių, mėgstančių krepšinį, subūrusių savo komandas ir pareiškusių norą, kovoti šiame turnyre dėl geriausiųjų. O dar smagiau, kad mūsų partinės organizacijos, Darbo partijos komanda „Darbas“ iškovojo ir pagrindinį turnyro prizą – nugalėtojų taurę. Su kuo aš nuoširdžiausiai ir svekinu!“

Pranešimą paruošė Darbo partijos Kauno m. filialo Sporto - turizmo ir rekreacijos komiteto pirmininkas - A. Sabaliauskas