Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Genių kaimo parką tvarkė Darbo partijos Alytaus rajono skyrius  2012 gegužės 8

Balandžio 20 d. Alytaus rajono skyriaus nariai dalyvavo akcijoje „Darom 2012”. Darbiečiai susirinko Alytaus seniūnijos Genių kaimo parke ne tuščiomis, o su savo įrankiais: kastuvais, grėbliais, pjūklais bei maišais.

Darbo partijos Alytaus rajono skyrius lyderiauja tarp kitų partijų rajone, jis vienija 330 skyriaus narių. Į Genių kaimą suvažiavo tik dalis, kiti talkininkavo savo teritorijose pagal gyvenamąją vietą. Akciją „Darom 2012" skyriaus pirmininkas Aurimas Trucė galvoja pratęsti ir iki metų galo organizuoti dar tris talkas kitose seniūnijose.

Darbo partijos veteranas ir Alytaus rajono skyriaus įkūrėjas Arturas Juškauskas džiaugėsi skyriaus nariais, kurie yra iniciatyvūs žmonės, visuomenininkai.

Skyriaus pirmininkas A. Truncė patenkintas talkos rezultatais ir džiaugėsi, kad akcija „Darom” labai patraukli, vienija žmones, keičia jų mąstymą.

Darbo partijos Alytaus rajono skyriaus nariai ketina organizuoti ekologines akcijas – švarinti gyvenvietes, sodinti medelius, tvarkyti vandens telkinių pakrantes pakviesti daugiau jaunimo.

DP Alytaus raj. skyriaus informacija

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt