Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbo partijos Kauno rajono skyriaus sąskrydis  2012 birželio 25
Gražų birželio 16-tosios rytą, partietės Vaidės Sakalauskienės sodyboje  vyko Darbo partijos  Kauno rajono skyriaus narių sąskrydis. Į šventę atvyko gausus būrys skyriaus narių su šeimomis. Šiltas oras, saulės spinduliai,  pridėjo  dar daugiau geros nuotaikos atvykusiems šventės dalyviams.

Sveikinimais  šventę pradėjo  skyriaus pirmininkas Antanas Makarevičius.  Kalbėjo, kad tokie renginiai vienija skyrių ir įvairių renginių reikia organizuoti kuo daugiau.  Palinkėjo gerai praleisti laiką, pasportuoti  ir pabendrauti.  Padėkojo sodybos šeimininkei, pasveikino skyriaus narius su gimtadieniais ir pakvietė pasivaišinti.

Po skanių užkandžių, didelėje pievoje vyko sporto varžybos.  Dalyvavo visi,  dideli ir maži. Visi buvo sportiškai nusiteikę, norėjo dalyvauti  visose sportinėse rungtyse ir  stengėsi  laimėti.  Vyrai ir moterys traukė virvę, suko lankus, šokinėjo su maišais. Vaikučiai – ieškojo laimės šulinio, mėtė lankus, šokinėjo per barjerus.  Visi buvo užsiėmę, nebuvo kada poilsiauti.  Po varžybų  nugalėtojai  buvo apdovanoti  diplomais ir atminimo dovanėlėmis, kuriomis pasirūpino skyriaus pirmininkas Antanas Makarevičius.

Smagiai praleidę laiką, nutarėme, kad skyriaus sąskrydžius organizuosime kiekvienais metais. Tai galimybė pabendrauti  neoficialioje aplinkoje, pasidalinti mintimis, pasportuoti  ir pabūti visiems kartu.   

Kauno r. skyriaus administratorė
Virginija Spurienė
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt