Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Partija Seime
Virginija Baltraitienė
Pirmininko pavaduotoja
Skyriaus pirmininkė
Seimo narė (43. Kėdainių)
Ministrė (ŽŪM)

virginija.baltraitiene@lrs.lt
Šarūnas Birutis
Seimo narys (53. Ignalinos - Švenčionių)
Ministras (KM)
Pirmininko pavaduotojas

sarunas.birutis@lrs.lt
Saulius Bucevičius
Prezidiumo narys
Seimo narys
L.e.p. skyriaus pirmininkas

saulius.bucevicius@lrs.lt
Valentinas Bukauskas
Pirmininko pavaduotojas
Skyriaus pirmininkas
Seimo narys
Pirmininko pirmasis pavaduotojas

valentinas.bukauskas@lrs.lt
Petras Čimbaras
Seimo narys (54. Molėtų - Švenčionių)
Prezidiumo narys
Skyriaus pirmininkas

petras.cimbaras@lrs.lt
Kęstutis Daukšys
Pirmininko pavaduotojas
Seimo narys
Komiteto pirmininkas

kestutis.dauksys@lrs.lt
Sergej Dmitrijev
Nepriklauso
Seimo narys

sergej.dmitrijev@lrs.lt
Larisa Dmitrijeva
Nepriklauso
Seimo narė

larisa.dmitrijeva@lrs.lt
Vilija Filipovičienė
Skyriaus pirmininkė
Seimo narė
Pirmininko pavaduotoja

vilija.filipoviciene@lrs.lt
Viktoras Fiodorovas
Frakcijos Seime seniūno pavaduotojas
Seimo narys

viktoras.fiodorovas@lrs.lt
Vytautas Gapšys
Prezidiumo narys
Seimo narys
Frakcijos Seime seniūnas
Štabo vadovas

vytautas.gapsys@lrs.lt
Vydas Gedvilas
Pirmininko pavaduotojas
L.e.p. skyriaus pirmininkas
Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas

vydas.gedvilas@lrs.lt
Loreta Graužinienė
Pirmininkė
Seimo pirmininkė

loreta.grauziniene@lrs.lt
Jonas Kondrotas
Prezidiumo narys
Seimo narys

jonas.kondrotas@lrs.lt
Raimundas Markauskas
Prezidiumo narys
Seimo narys

raimundas.markauskas@lrs.lt
Dangutė Mikutienė
Prezidiumo narė
L.e.p. skyriaus pirmininkė
Seimo narė
Komiteto pirmininkė

dangute.mikutiene@lrs.lt
Petras Narkevičius
Prezidiumo narys
Skyriaus pirmininkas
Seimo narys (26. Nevėžio)

pnarkevicius@gmail.com
Raimundas Paliukas
Prezidiumo narys
Seimo narys
Skyriaus pirmininkas

raimundas.paliukas@lrs.lt
Artūras Paulauskas
Pirmininko pavaduotojas
Seimo narys
Komiteto pirmininkas

arturas.paulauskas@lrs.lt
Audronė Pitrėnienė
Seimo narė
Prezidiumo narė
Skyriaus pirmininkė
Garbės narė

audrone.pitreniene@lrs.lt
Ričardas Sargūnas
Prezidiumo narys
Seimo narys
Skyriaus pirmininkas

ricardas.sargunas@lrs.lt
Valdas Skarbalius
Seimo narys
Prezidiumo narys

valdas.skarbalius@lrs.lt
Gintaras Tamošiūnas
Seimo narys

gintaras.tamosiunas@gmail.com
Darius Ulickas
Prezidiumo narys
Seimo narys

darius.ulickas@lrs.lt
Sergej Ursul
Seimo narys
Prezidiumo narys

sergej.ursul@lrs.lt
Vitalija Vonžutaitė
Seimo narė
Prezidiumo narė

vitalija.vonzutaite@lrs.lt
Mečislovas Zasčiurinskas
Prezidiumo narys
Seimo narys

zmp@takas.lt
Zita Žvikienė
Prezidiumo narė
Seimo narė
L.e.p. skyriaus pirmininkė
Komiteto pirmininkė

zita.zvikiene@lrs.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt