Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Partija Seime
Virginija Baltraitienė
Pirmininko pavaduotoja
Skyriaus pirmininkė
Seimo narė (43. Kėdainių)
Ministrė (ŽŪM)
Garbės narė

virginija.baltraitiene@lrs.lt
Šarūnas Birutis
Seimo narys (53. Ignalinos - Švenčionių)
Ministras (KM)
Garbės narys

sarunas.birutis@lrs.lt
Saulius Bucevičius
Seimo narys (39. Akmenės - Joniškio)
Skyriaus pirmininkas
Garbės narys

saulius.bucevicius@lrs.lt
Valentinas Bukauskas
Skyriaus pirmininkas
Seimo narys (40. Telšių )
Garbės narys
Pirmininko pavaduotojas

valentinas.bukauskas@lrs.lt
Petras Čimbaras
Seimo narys (54. Molėtų - Švenčionių)
Skyriaus pirmininkas
Garbės narys

petras.cimbaras@lrs.lt
Kęstutis Daukšys
Pirmininko pavaduotojas
Seimo narys
Komiteto pirmininkas
Frakcijos Seime seniūnas
Garbės narys

kestutis.dauksys@lrs.lt
Sergej Dmitrijev
Nepriklauso
Seimo narys

sergej.dmitrijev@lrs.lt
Larisa Dmitrijeva
Nepriklauso
Seimo narė

larisa.dmitrijeva@lrs.lt
Vilija Filipovičienė
Skyriaus pirmininkė
Seimo narė
Garbės narė

vilija.filipoviciene@lrs.lt
Viktoras Fiodorovas
Seimo narys
Garbės narys
Pirmininko pavaduotojas

viktoras.fiodorovas@lrs.lt
Vytautas Gapšys
Seimo narys
Štabo vadovas
Garbės narys
Pirmininko pavaduotojas

vytautas.gapsys@lrs.lt
Vydas Gedvilas
Pirmininko pavaduotojas
Skyriaus pirmininkas
Garbės narys
Seimo narys

vydas.gedvilas@lrs.lt
Loreta Graužinienė
Seimo pirmininkė
Garbės narė

loreta.grauziniene@lrs.lt
Gediminas Jakavonis
Nepriklauso
Seimo narys

gediminas.jakavonis@lrs.lt
Jonas Kondrotas
Seimo narys
Garbės narys

jonas.kondrotas@lrs.lt
Raimundas Markauskas
Seimo narys
Grupės vadovas ()
Skyriaus pirmininkas

raimundas.markauskas@lrs.lt
Dangutė Mikutienė
Skyriaus pirmininkė
Seimo narė
Komiteto pirmininkė
Garbės narė

dangute.mikutiene@lrs.lt
Petras Narkevičius
Seimo narys (26. Nevėžio)
Skyriaus pirmininkas

pnarkevicius@gmail.com
Raimundas Paliukas
Seimo narys
Skyriaus komiteto pirmininkas

raimundas.paliukas@lrs.lt
Artūras Paulauskas
Pirmininko pavaduotojas
Seimo narys
Komiteto pirmininkas
Garbės narys

arturas.paulauskas@lrs.lt
Audronė Pitrėnienė
Seimo narė
Skyriaus pirmininkė
Garbės narė
Ministrė (ŠMM)

dpskuodas@gmail.com
Ričardas Sargūnas
Seimo narys
Skyriaus pirmininkas
Garbės narys

ricardas.sargunas@lrs.lt
Valdas Skarbalius
Seimo narys
Pirmininko pavaduotojas

valdas.skarbalius@lrs.lt
Gintaras Tamošiūnas
Seimo narys
Skyriaus tarybos narys

gintaras.tamosiunas@gmail.com
Darius Ulickas
Seimo narys
Skyriaus pirmininko pavaduotojas
Pirmininko pavaduotojas

darius.ulickas@lrs.lt
Sergej Ursul
Seimo narys

sergej.ursul@lrs.lt
Vitalija Vonžutaitė
Seimo narė

vitalija.vonzutaite@lrs.lt
Mečislovas Zasčiurinskas
Seimo narys
Garbės narys
Frakcijos Seime seniūno pirmasis pavaduotojas

zmp@takas.lt
Zita Žvikienė
Seimo narė
Skyriaus pirmininkė
Komiteto pirmininkė
Garbės narė

zita.zvikiene@lrs.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt