Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
VRK privalės grąžinti Raseinių rajono savivaldybės tarybos nario mandatą darbiečiui R. Zubielai  2012 gegužės 7

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) artimiausiu metu privalės grąžinti Raseinių rajono savivaldybės tarybos nario mandatą darbiečiui Romaldui Zubielai, iš kurio jis buvo atimtas po neteisingo Šiaulių apygardos teismo sprendimo. Istorija, prasidėjusi prieš dvejus metus, pagaliau pasiekė finišą. Galutinį tašką šioje istorijoje padėjo Lietuvos Aukščiausiasis teismas (LAT), pripažinęs, kad Raseinių rajono mero Remigijaus Ačo skundas buvo nepagrįstas.

Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys R. Zubiela Aukščiausiame teisme įrodė, kad buvo apkaltintas neteisingai, o tiesioginėje televizijos laidoje jo pateikta nuomonė neprieštarauja teisės aktams.

Kelmės rajono apylinkės teismas, įvertinęs visas aplinkybes ir faktus nusprendė, kad R. Zubielos išsakyta kritika R. Ačo atžvilgiu neperžengė leistinų ribų, todėl paskelbtas išteisinamasis nuosprendis. Tuomet meras kreipėsi į Šiaulių apygardos teismą, kuris panaikino Kelmės rajono apylinkės teismo nuosprendį. Po šio sprendimo R. Zubiela, jau antrą kadenciją dirbantis savivaldybės taryboje, neteko savo mandato, kuris dabar privalės būti jam grąžintas.

Šių metų balandžio 24 d. LAT panaikino Šiaulių apygardos teismo apkaltinamąjį nuosprendį ir paliko galioti Kelmės rajono apylinkės teismo išteisinamąjį nuosprendį be pakeitimų.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt