Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Socialinė akcija „Plauk garlaiviu Trakuose“  2012 birželio 5

Dainavos pagrindinės mokyklos 2a, 2b ir 2c klasių mokiniai ir jų mokytojos gegužės 30d. dalyvavo socialinėje akcijoje ,,Plauk garlaiviu Trakuose“. Vaikai piešė piešinius konkursui ,,Mes piešiame Indiją“. Dalyvaudami konkurse mokiniai turėjo galimybę skleisti savo kūrybinę savimonę, buvo skatinamas vaikų domėjimasis nepakartojamo grožio senąja Indijos kultūra, tiek šiuolaikinėmis realijomis. Mokiniai įgijo žinių apie Indiją. Tai jiems labai patiko, nes buvo ugdomas jų savarankiškumas. Per pertraukas mokiniai diskutuodavo šia tema, aptarinėjo ir grožėjosi vieni kitų piešiniais. Piešinys buvo simbolinis bilietas į garlaivį.

Akcijos socialiniai partneriai suteikė nuolaidą apsilankymui Trakų pilyje ir ,,Senosios kibininės“ kibinams.

Ši kelionė mokiniams paliko neišdildomų įspūdžių. Plaukdami garlaiviu ,,Skaistis“ Galvės ežere, mokiniai grožėjosi Trakų pilies bei Užutrakio dvaro vaizdais. Apsilankę Trakų pilyje mokiniai susipažino su šios pilies istorija.

Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams ir mūsų mokyklos buvusiam mokiniui, Seimo nariui Kęstučiui Daukšiui, už šią nuostabią kelionę ir patirtus malonius įspūdžius.

Pradinių klasių mokytojos
Vilma Gudaitienė
Dalia Kačanauskienė
Genė Barysienė

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt