Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
R. Zablackienė: “Diskusijos su mokyklų bendruomenėmis - būtinos“  2012 kovo 20
Praeitą savaitę Prienų rajono savivaldybės tarybos opozicija, vadovaujama darbietės Rimos Zablackienės, susitiko su „Nemuno“ pradinės mokyklos bendruomene. Šios mokyklos atstovai prašė politikų atkreipti dėmesį į susidariusią padėtį ir inicijuoti tarybos sprendimo pakeitimą.

Pradinukų tėvai nuogąstavo dėl mokyklos perkėlimo į „Ąžuolo“ progimnazijos patalpas neapibrėžtumo - „kai bus atliktas remontas“. Taip pat piktinosi valdančiųjų pareiškimais spaudoje, anot tėvų, pertvarkos planas buvo blogai paruoštas, neišdiskutuotas, tačiau, kad ir koks jis nevykęs būtų, vis tiek už jį visi balsavo, o dabar neturi politinės valios pripažinti savo klaidų ir jų taisyti.

Mokyklos direktorė patikino, kad jiems pakanka lėšų išgyventi tose patalpose, kuriose gyvavo šešiolika metų ir kuriose jaukumą kūrė savo pačių rankomis su dideliu tėvelių indėliu.

„Nerimauti iš tiesų yra dėl ko, nes priimtas sprendimas dėl rajono mokyklų pertvarkos ne tik neišsprendė deklaruotų problemų, bet sukėlė jų dar daugiau. Mokyklos, kurios be pokyčių būtų normaliai išgyvenusios ateinančius mokslo metus, dabar tampa „minusinėmis“. Be to, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos atstovai mane informavo, jog jų mokyklą nuo rugsėjo paliks nemaža dalis mokinių, tęstinumo ieškodami Birštono bei Alytaus mokyklose. „Nemuno“ pradinės likimas nors ir nulemtas, tačiau iki šiol niekas negali konkrečiai atsakyti kada, kiek ir iš kur bus gauta pinigų reikalingam pradinukų patalpų paruošimui „Ąžuolo“ progimnazijoj. Laikas eina, tačiau nei tėvai, nei mokytojai dar nežino, kur mokysis jų mažieji. Tokia pertvarka, kai vežimas eina priekyje arklio, neturi jokio ekonominio, finansinio ir moralinio pagrindo. Mes esame pasiryžę prisiimti atsakomybę ir taisyti priimtą sprendimą, tačiau be palaikymo iš valdančiųjų mūsų balsų tikrai nepakanka“, – neslėpė apmaudo tarybos narė ir Darbo partijos Prienų skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt