Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Pabudink savyje pavasario džiaugsmą  2012 gegužės 4

Jau ketvirtą kartą Darbo partijos Šiaulių miesto skyrius kviečia miestiečius į gegužės 1- osios šventę. Šį kartą ji tapo ,,Šokių fiesta“. Veiksmas vyko P. Višinskio aikštėje.

 Kartu su pasirodžiusia žaluma ir šiluma gamtoje Šiaulių miesto darbiečiai stengėsi pabudinti pavasarį ir miestiečių širdyse. Miestiečius džiugino darbiečiams talkinę Ligitos Gaigalienės vadovaujamo vaikų ir jaunimo klubo ,,Penklinė“ dainorėliai, ,,Romuvos“ progimnazijos solistės, vadovaujamos mokytojos Aušros Kardašienės, ,,Juventos“ progimnazijos ansamblis ,,Allegro“ ir solistas, vadovaujami mokytojos Elytės Motuzienės ir mokytojos Loretos Stankuvienės vadovaujamas solistų duetas. Šventės įvaizdį kūrė ir renginį vesti padėjo Šiaulių miesto šokių studija ,,Salida“. Šokių fiestą dalyviai pradėjo mankšta, kuriai vadovavo TAFISA- pasaulio sportas visiems atstovai. Gera nuotaika ir šokio ritmu miestiečius stengėsi užkrėsti ,,Salidos“ šokių vadovai Justinas Jurkaitis, Aušra Drungilaitė ir Gediminas Ruzgaitis. Šokio mėgėjams teko išbandyti linijinius, kantri ir lietuvių liaudies šokius. Geriausieji ir ryžtingiausieji buvo apdovanoti kvietimais į tarptautinį šokių festivalį, į ,,Kitavos“ jubiliejinį koncertą, kitais prizais ir siurprizais.

Šventės metu Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narės Danguolė Martinkienė ir Angelė Kavaliauskienė kalbino miestiečius, atsakinėjo į jų klausimus, aiškinosi problemas. Gyventojai turėjo galimybę pabendrauti su Šiaulių miesto kandidatais į Respublikos Seimą Danguole Martinkiene ir Mindaugu Kiesu.

Pavasarinės nuotaikos kupini šokio mėgėjai ir žiūrovai skirstėsi šią gražią gegužės dieną.

Sk. Murauskienė

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt