Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Kėdainiečiai 200 kilometrų varžėsi orientacinėse varžybose  2012 liepos 17

Šeštadienį  Kėdainių rajone buvo galima nesunkiai pastebėti išskirtinai papuoštus ir po miestelius važinėjančius automobilius - tai buvo orientacinių varžybų - seminaro "Mes pažįstame Kėdainius" dalyviai, kurie savo kelionę po Kėdainių rajoną pradėjo Didžiojoje Rinkos aikštėje.

Šeštadienio rytas kėdainiečiams prasidėjo itin kūrybiškai. Didžiojoj Rinkos aikštėje visus susirinkusius pasitiko lektorius Vytautas Gaidamavičius ir jo komanda iš Vilniaus bei seminaro organizatoriai Viktoras Fiodorovas ir Benas Cechanavičius, kurie pasveikino visus atvykusius ir palinkėjo geros kelionės po Kėdainių rajoną.

Pagrindinis šio seminaro tikslas, pasak organizatorių, įvairių užduočių pagalba geriau pažinti savo komandos draugus, kėdainiečius, aplankyti Kėdainių rajoną, pabendrauti su kuo daugiau krašto gyventojų.

"Šeštadienį organizavome kėdainiečiams, Darbo partijos nariams, seminarą - orientacines varžybas Kėdainių rajone. Pasiskirstėme į penkias komandas, pasipuošėme automobilius, važiavome beveik 200 km, atlikome 6 užduotis, pamatėme tikrai gražių Kėdainių rajono kampelių, sutikome ne vieną 100 žmonių, kuriems dėkojame, kad padėjo mums atlikti įvairiausias užduotis. Pagrindinį tikslą įvykdėme, mums pamatė tikrai daug kėdainiečių. Ačiū vadovas, lektoriams ir aišku dalyviams. ", - kalbėjo rajono savivaldybės tarybos narys V. Fiodorovas.

Pasak dalyvės Kristinos, laikas prabėgo labai turiningai, o iš lektorių naudos buvo gauta labai daug: "Šį kartą seminaras buvo skirtas išbandyti Darbo partijos Kėdainių rajono skyriaus jaunimui, tačiau, jau kalbėjome su komanda, kad į tokias orientacines varžybas po Kėdainių rajoną artimiausioje ateityje pakviesime ir visus norinčius kėdainiečius. Beveik neabejojame, kad prisijungs daug kėdainiečių, nes Kėdainiuose pamatyti tikrai yra ką."

Daugiau įspūdžių fotoreportaže.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt