Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Įvyko Vilniaus skyriaus Karoliniškių grupės visuotinis susirinkimas  2012 balandžio 20

Vakar, balandžio 19 d., įvyko Vilniaus miesto skyriaus Karoliniškių grupės visuotinis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo aptarti visi svarbiausieji klausimai: Karoliniškių rinkiminės apygardos rinkimų štabo struktūros tvirtinimas bei štabo veiklos pristatymas, grupės atstovų delegavimas į DP visuotinį suvažiavimą, akcija „Darom 2012“, grupės pirmininko Valdaus Skarbaliaus pranešimas ir naujų narių priėmimas bei kiti klausimai.

Gausiai susirinkusiais Karoliniškių grupės nariais džiaugėsi visi susirinkimo svečiai: Seimo narys Vytautas Gapšys, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narės Ieva Kačinskaitė ir Natalija Šliachtič, Antakalnio grupės pirmoji pavaduotoja Svetlana Kauzonienė bei centrinės būstinės vadovas Viktoras Fiodorovas.

Parlamentaras V. Gapšys, tardamas sveikinimo žodį, pabrėžė, kad pakilę Darbo partijos reitingai – tik pusė darbo, iki rinkimų dar laukia begalė darbų. Svečias padėkojo ir Sergejui Popovui, kurio indėlis į priešrinkiminius darbus – neįkainojamas, taip pat paragino susirinkusiuosius palaikyti savo kandidatą į Seimą – V. Skarbalių – renkant parašus.

Vilniaus savivaldybės tarybos narė I. Kačinskaitė savo kalboje padėkojo visai Karoliniškių grupei, su kurios pagalba ji lygiai prieš metus buvo išrinkta savivaldybės nare bei papasakojo apie savo darbus savivaldybėje. Kita tarybos narė - N. Šliachtič – pabrėžė, kad Karoliniškių grupė yra ypatinga – pati jauniausia, pati skaitlingiausia, bei palinkėjo sėkmės Seimo rinkimuose.

Po svečių sveikinimo žodžių į Karoliniškių grupę buvo priimta 11 naujų narių. Taigi Karoliniškių grupė išaugo jau iki 161 nario.

Grupės pirmininkas V. Skarbalius, pristatydamas savo pranešimą, pabrėžė grupės draugiškumą – kaip vieną svarbiausių faktorių, lemiantį puikų jos darbą.

„Džiaugiuosi ne tik savo grupės augimu, bet ir jos draugiškumu. Karoliniškių grupė – tarsi šeima, šeima, su kuria malonu dirbti, aš ja tikiu. Kai grupė tiki tuo, ką daro, galima nuveikti labai daug. Džiaugiuosi, kad esame tokie, kokie esame“, - dėkojo savo grupei V. Skarbalius.

Grupės pirmininkas nepamiršo padėkoti ir už puikų narių dalyvavimą bei palaikymą boulingo turnyre, juk būtent Karoliniškių grupė laimėjo Vilniaus miesto skyriaus boulingo turnyrą.  Savo pranešime V. Skarbalius pristatė pusmečio grupės veiklą, taip pat priminė apie akciją „Darom 2012“, kuri turėtų būti svarbi kiekvienam žmogui, gerbiančiam savo aplinką ir apie 1 procento GPM skyrimą partijai.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt