Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Į senovinės technikos šventę Pasvalyje V. Uspaskich atskrido sraigtasparniu  2012 gegužės 3

Pasvalyje surengta jau ketvirtoji senovinės technikos paroda „Mes važiuojame 2012“. Šiemet renginys įgavo naują atspalvį. Jo metu žiūrovai galėjo išvysti ne tik istorinius automobilius, bet ir žemės ūkio techniką ar autobusus.

Šeštadienį Pasvalys vėl alsavo istorija. Čia surengta kasmetinė senovinės technikos paroda „Mes važiuojame 2012“. Prieš ketverius metus klubo „Pajusk skrydžio jėgą“ vadovo Eugenijaus Malinausko pradėtas organizuoti kasmetinis renginys šiemet sutraukė dar daugiau senovinės technikos eksponatų, ir, žinoma, žiūrovų. Į renginį savo transporto priemones atgabeno ir svečiai iš Latvijos, Kaliningrado, Estijos, Lenkijos.

Renginyje žiūrovai galėjo išvysti ne tik istorinius rusiškus, vokiškus ar amerikietiškus automobilius, bet ir motociklus. Vienas jų - seniausias Lietuvoje, pagamintas dar 1920-aisiais metais. Taip pat šiemet renginys pasipildė ir traktoriais bei autobusais.

Šalia šventės organizatoriaus Eugenijaus Malinausko sodybos nusileidęs ryškiaspalvis bendrovės „Kauno grūdai“ logotipais pažymėtas sraigtasparnis „Eurocopter“ nustebino visus šventės dalyvius. Dar labiau nustebino iš sraigtasparnio išlipęs žmogus - Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich

Prie europarlamentaro V. Uspaskicho ir kartu su juo atkeliavusio „Kauno grūdų“ savininko T. Barščio iškart plūstėjo minios žmonių. Jie smalsiai apžiūrinėjo sraigtasparnį, fotografavosi su V. Uspaskichu. Pastarasis kantriai pozavo, maloniai bendravo su jį kalbinančiais žmonėmis.

Vėliau V. Uspaskichas su T. Barščiu apžiūrėjo senovinės technikos ekpsoziciją, organizatorių prašymu nuo scenos pasveikino šventės dalyvius.

Šiaulietis senovinių automobilių kolekcionierius, kepyklos savininkas Gintautas Rimkus V. Uspaskichui įteikė didelį duonos kepalą. Šis jį iškart perlaužė ir, vaikščiodamas po minią, kartu su T.Barščiu išdalino žmonėms.

Po parodos dalyviams ir žiūrovams organizatoriai paruošė jau tradicija tapusį mūšį. Jis surengtas šventei vadovavusio Eugenijaus Malinausko namo papėdėje. Tai buvo antrojo pasaulinio karo mūšio inscenizacija su kaskadiniais triukais, kurios pabaigoje žiūrovai išvydo ir aviacijos antpuolį. Pirmą kartą šventėje žiūrovai išvydo karo laikų vokišką tanką.

Eugenijus Malinauskas sako, kad kitąmet, minint penkerų metų renginio gimtadienį, Pasvalyje bus surengta dar didesnė senovinės technikos šventė.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt