Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbo partijos sąskrydyje dalyvavo ir Klaipėdos rajono skyriaus nariai  2012 liepos 24

2012 metų liepos 6 - 8 dienomis vyko respublikinis Darbo partijos sąskrydis, kuriame dalyvavo ir Klaipėdos rajono skyriaus nariai. Nors šis skyrius ir nedidelis, tačiau Darbo partijos sąskrydyje dalyvavo 36 nariai su šeimos nariais ir draugais.

Sąskrydžio atidarymo metu skyrius su nuostaba stebėjo partijos pirmininką Viktorą Uspaskich, atvykusį karieta, o skyriaus pirmininkė negalėjo atitraukti akių nuo karietą tempiančių žirgų - žirgai jos aistra. Skyriaus nariai nuo pat atvykimo į Visuomenės harmonizavimo parką buvo itin gerai nusiteikę, todėl ir stovyklavietėje netrūko linksmybių bei skambaus juoko.

Sąskrydžio metu darbiečiai rungėsi krepšinio, tinklinio, futbolo ir kitose varžybose bei estafetėse. Skyriaus pirmininkė A. Šakinienė tapo krepšinio komandos nare ir su komanda pateko į pusfinalį. Žinoma, kiti skyriaus nariai, matydami tokį entuziazmą, negalėjo atsispirti, todėl taip pat aktyviai dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose – tinklinio rungtyse, vaikai - burbuliatoriuje. Skyriaus pirmininkė džiaugėsi mažųjų sąskrydžio dalyvių užsiėmimais bei kitų skyrių draugiškumu ir gera nuotaika.

Siekdami perteikti savo tradicijas ir taip pat pristatyti savo kandidatę į 2012 m. Seimo rinkimus – Andželiką Šakinienę, atlikome teatralizuotą prisistatymą ,,Buvo gera gaspadinė...‘‘, o mūsų kandidatė vaišino partijos pirmininką ir vadovybę suspaustu sūriu, namine gira, vytinta žuvimi ir kitomis Klaipėdos rajono krašto gėrybėmis.

Sąskrydžio uždarymo metu skyriaus nariai drąsiai konstatavo, jog tai buvo pats geriausias sąskrydis.

Milda Bušinskaitė

 

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt