Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich susitiko su alytiškiais  2012 gegužės 19

 

Ketvirtadienio vakarą, gegužės 17 d., Alytaus miesto teatro salė buvo sausakimša. Dzūkijos sostinės gyventojai atėjo į susitikimą su Darbo partijos pirmininku, Europos Parlamento nariu Viktoru Uspaskich bei Seimo Darbo partijos frakcijos nariais Vytautu Gapšiu, Loreta Graužiniene, Mečislovu Zasčiurinsku bei Kęstučiu Daukšiu. Svečius pristatė Alytaus miesto Darbo partijos skyriaus pirmininkė, Alytaus miesto vicemerė Danguolė Juozapavičienė.

 

Darbo partija, pasak V. Uspaskich, jau praėjusiais metais rengė turą po Lietuvą. Aplankyta daug seniūnijų, didesnių ir mažesnių rajonų, kur buvo pristatyta partijos programa.

 

„Jūs patys aktyviai turite dalyvauti valstybės valdyme ir rinkti profesionalius, kompetentingus, gerai pasirengusius žmones, galinčius valdyti valstybę, todėl rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose siūlau balsuoti už Darbo partiją“, — sakė Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.

 

Darbo partijos pirmininkas susirinkusius supažindino su pagrindinėmis Darbo partijos programos gairėmis. Svarbiausia, anot V. Uspaskich — generuojanti ekonomika bei konkurencingų sąlygų verslui kūrimas, taip pat svarbu kurti naujas darbo vietas, jausti pagarbą darbui ir darbuotojams. Negalima užmiršti ir tradicinio verslo.

 

Didžiausia problema, pasak pirmininko, konservatorių valdymo laikais smarkiai išaugusi valstybės skola. „Dabartinė valdžia išeina ir palieka 50 mlrd. litų valstybės skolą. Šie pinigai paprasčiausiai iššvaistyti ir pravalgyti, tačiau konservatoriai ir jų partneriai nepripažįsta savo klaidų ir nemokėjimo valdyti valstybę“, — kalbėjo Darbo partijos pirmininkas.

 

„Darbo partijos rinkimų programoje numatyta pakelti minimalų mėnesinį atlygį iki 1509 litų bei mažinti bedarbystę. Per 2 metus turi išnykti nedarbas, gal tik tinginiai tingės dirbti. Šiandien Lietuvoje įsisiautėjo emigracija. Nieko keisto, juk net 40 procentų Lietuvos jaunimo yra bedarbiai. Tai yra tiksinti bomba, bet apie tai valdžios atstovai šiandien Lietuvoje nekalba“, — sakė europarlamentaras.

 

Susitikimo metu buvo pristatyti kandidatai į Lietuvos Respublikos Seimą — Kęstutis Daukšys, Danguolė Juozapavičienė bei Raimondas Markauskas. V. Uspaskich pabrėžė, kad Alytaus krašto rinkėjai 100 procentų išloš, jeigu balsuos už Kęstutį Daukšį, jau antrą kadenciją nuoširdžiai ir atsakingai dirbantį Lietuvos Respublikos Seime.

 

Po svečių pasisakymų susirinkusieji aktyviai klausinėjo ir domėjosi savo krašto bei visos Lietuvos problemų sprendimo būdais.

 

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt