Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Susitikimas su Darbo partijos pirmininku Šiauliuose  2012 gegužės 15

Rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą nenumaldomai artėja. Norėdamas susitikti su visais skyrių nariais, išgirsti jų klausimus, įvertinti rengimosi rinkimams padėtį, gegužės 12 dieną Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich aplankė ir Šiaulius. Susitikimas vyko Šiaulių miesto savivaldybės salėje. Ta proga Šiaulių miesto ir rajono darbiečius savo apsilankymu pagerbė ir Seimo nariai, Darbo partijos atstovai Vytautas Gapšys ir Jonas Kondrotas bei centrinės būstinės vadovas Viktoras Fiodorovas ir  sekretoriato atstovė apskrityse Simona Stasiulytė. 

 

Su miesto skyriaus programa, nuveiktais darbais, numatoma veikla, žengiant į Seimo rinkimus, partiečius supažindino Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas Aidas Gedvilas. 

 

Savo programų gaires pristatė kandidatai į Seimo narius nuo Šiaulių miesto: Mindaugas Kiesas, buvęs Jaunimo organizacijos ,,Darbas“ pirmininkas, rūpinsis jaunimo problemomis; Danguolė Martinkienė, Šiaulių miesto savivaldybės vicemerė, žinanti įsisenėjusias miestiečių bedarbystės, socialinio būsto, švietimo, pragyvenimo šaltinio paieškos problemas, spręs jas tiek miesto, tiek respublikos mastu; Marijus Velička dirbs ir teiks reikalingas pataisas ir pasiūlymus teisėtvarkos ir teisėsaugos srityse. Kandidatė nuo Šiaulių rajono, rajono savivaldybės tarybos narė Ingrida Venciuvienė spręs kaimo žmonių buities, susisiekimo gerinimo problemas. 

 

Išklausęs kandidatų strategines nuostatas, Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich pasidalijo savo rinkiminės kampanijos patirtimi, svariais skaičiais įrodė Darbo partijos veiklos pranašumą buvusio ir būsimo valdymo laikotarpiu, atsakė į keletą klausimų, palinkėjo sėkmės nelengvame, bet labai reikalingame, gyvybiškai svarbiame, mūsų visų ateitį garantuosiančiame darbe.

 

Sk. Murauskienė

 

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt