Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Nuo šiol Rietavo savivaldybės tarybos posėdžiai bus prieinami visiems  2012 vasario 21
Praėjusią savaitę vykęs Rietavo savivaldybės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo ir Darbo partijos nariai Arturas Kungys ir Valdemaras Gedminas, buvo ypatingas.

Politikams teko mokytis naudotis įdiegta elektronine sistema, kuri nuo šiol suteiks galimybę kiekvienam norinčiam internetu stebėti tarybos posėdžius. Įdiegus šią sistemą gyventojai galės tiesiogiai stebėti, kaip ir už ką balsuoja jų išrinktieji bei susipažinti su jau priimtais sprendimais. Darbo partijos atstovai taryboje neabejoja, kad nauja sistema skatins gyventojų pasitikėjimą bei susidomėjimą tarybos darbu ir įneš skaidrumo į visus savivaldybėje vykstančius procesus.

Pagrindinis dėmesys tarybos posėdyje buvo skirtas biudžeto, kuris yra ženkliai skurdesnis nei pernai, aptarimui. Taip pat taryba pritarė, kad penkeriems metams būtų paimta ilgalaikė paskola. Darbo partijos atstovai taryboje pritarė paskolos ėmimui, nes lėšos būtinos Dariaus ir Girėno gatvės rekonstrukcijai. 

Šiame tarybos posėdyje norėta apmokestinti žirginio sporto pamokas vaikams, bet Darbo partijos Rietavo skyriaus pirmininko A. Kungio siūlymu buvo palikta galioti sena tvarka, pagal kurią vaikams, lankantiems šiuos užsiėmimus bei prižiūrintiems žirgus, užsiėmimai ir toliau bus nemokami. 


www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt