Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Įvyko Panevėžio rajono skyriaus visuotinis ataskaitinis susirinkimas  2012 vasario 1
Sausio 20 d. Panevėžyje vyko Darbo partijos Panevėžio rajono skyriaus visuotinis ataskaitinis susirinkimas. Skyrius, švenčiantis aštuntąjį gimtadienį, galėjo pasidžiaugti ne tik nuveiktais prasmingais darbais, bet ir papilnėjusiomis narių gretomis – buvo priimti šešio nauji nariai.
 
Į šventinį ataskaitinį susirinkimą atėjo ne tik skyriaus nariai, bet atvyko ir garbingų svečių - Seimo narė, Seimo pirmininko pavaduotoja Virginija Baltraitienė ir skyriaus kuratorė Simona Stasiulytė.
 
Susirinkimo pradžioje buvo tradiciškai pasveikinti jubiliejų šventę skyriaus nariai, vėliau pristatytos naujų narių kandidatūros. Išklausius juos pristačiusių skyriaus narių rekomendacijų ir pačių kandidatų, buvo vieningai nutarta priimti juos į savo gretas. Naujai priimtiems nariams įteikti ženkleliai, palinkėta aktyvumo ir sėkmės darbuose. 
Vėliau išklausytos ataskaitos, pasveikinti labiausiai pasižymėję skyriaus nariai.
 
Seimo narė V. Baltraitienė pasveikino skyrių su gimtadieniu. Trumpai pristatė aktualiausias Seimo naujienas, bei atsakė į susirinkusiųjų klausimus.
Po oficialiosios dalies į salę buvo įneštas didžiulis skyriaus gimtadienio tortas. Skyriaus nariai dar ilgai diskutavo ir bendravo neoficialioje aplinkoje.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt