Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbo partijos lyderiai susitiko su Kalvarijos gyventojais  2011 gruodžio 12
Darbo partijos frakcijos nariai Kęstutis Daukšys ir Mečislovas Zasčiurinskas penktadienį susitiko su Kalvarijos savivaldybės gyventojais. Kalvarijiečiai domėjosi partijos ateities planais, rinkimų siekiais bei Lietuvos valdymo vizija. Anot susitikime dalyvavusio Seimo nario K. Daukšio, šis susitikimas buvo vienas įdomesnių ir naudingesnių, nes begalė idėjų ir minčių iš kalvarijiečių taps pagrindu partijos programai.

„Esame be galo dėkingi visiems dalyviams. Tikrai nesitikėjome tokio kiekio žmonių ar tuo labiau idėjų, minčių dėl Lietuvos ateities. Faktas akivaizdus - darbo vietų kūrimo skatinimas, emigracijos stabdymas, derama alga yra pagrindinės problemos, kurias imsime spręsti naujame Seime“, - sakė partijos pirmininko pavaduotojas K. Daukšys.

Anot jo, Kalvarijoje su visuomene susitikę darbiečiai dar kartą įsitikino, kad miesto valdžiai trūksta palaikymo Vyriausybėje, nėra dialogo su Seimu, kitais valdžios organais, tad miesto gyventojų padėtis keičiasi tik popierinėse politikų ataskaitose.

„Žmonės nepatenkinti, o didžiausia problema ta, kad nėra daroma nieko, kad situacija keistųsi. Darbo vietų kūrimas pamirštas, socialinės problemos nesprendžiamos. Pavykus laimėti rinkimus galime garantuoti, kad į visą situaciją bus pažiūrėta visiškai kitomis akimis“, - teigė M. Zasčiurinskas.

Kalvarijoje vykęs darbiečių susitikimas su miestiečiais yra partijos turo „Už aktyvią Lietuvą“ dalis, kuriuo siekiama skatinti politinį visuomenės aktyvumą, įtraukiant ją į politinius valstybės procesus.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt