Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbiečiai lankėsi Lazdijuose  2011 gruodžio 9
Gruodžio 7 d. Darbo partijos pirmininko pavaduotojai Kęstutis Daukšys ir Artūras Paulauskas dalyvavo susitikime Lazdijų gyventojais, kurį organizavo Darbo partijos Lazdijų skyriaus pirmininkė Marija Bakšienė. Susitikime taip pat dalyvavo Darbo partijos deleguota Lazdijų savivaldybės tarybos narė Daivutė Valaikienė ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Arūnas Bacevičius.

Svečiai iš Vilniaus kalbėjo apie visai Lietuvai rūpimas problemas ir įstatymų priėmimus Seime. Dzūkams buvo papasakota apie valstybės valdymo ir teisėsaugos problemas. Politikai linkėjo teisingo pasirinkimo kitąmet vyksiančiuose Seimo rinkimuose, bet kam neatiduoti Lietuvos valstybės valdymo. Susitikime su Lazdijų miesto gyventojais buvo pabrėžta, kad Darbo partija pasirengusi laimėti ateinančių metų rinkimus, tam ji paruošė programą ir kvalifikuotą komandą – gerai paruoštus, išsilavinusius žmones ir idėjų, kaip Lietuvai išbristi iš krizės.

Baigiantis susitikimui, buvo pristatytas kandidatas į Lietuvos Seimą Lazdijų – Druskininkų apygardoje Lazdijų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Arūnas Bacevičius.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt