Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Draugo diena Šiauliuose  2011 gruodžio 1
Lapkričio 29 - oji Šiaulių miesto darbiečiams yra ypatinga diena. Ši data tampa tradicine Tarptautine draugo diena Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus gyvenime. Tęsdama tradiciją, skyriaus taryba rengia vakaronę draugams, į kurią sukviečia nevyriausybines miesto organizacijas.

Ir šįkart į kvietimą atsiliepė ir į šventę atvyko poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacija „Menų šaltinis“, Pagyvenusių žmonių asociacija, miesto pensininkų bendrija „Bočiai“, žmonių su negalia klubas „Židinys“, draugija „Artis“, asmenų su psichine negalia klubas „Dvasinė šiluma“, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugija, Parkinsono draugija, Sporto veteranų klubas.

Su Draugo diena visus sveikino darbietė, miesto savivaldos vicemerė Danguolė Martinkienė, o Angelė Kavaliauskienė, miesto tarybos kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkė, kvietė visus susirinkusiuosius į ratelį.

Vakaronės tikslas — geriau pažinti vieniems kitus per meninę veiklą: padainuoti, pašokti, pašmaikštauti, pavaišinti draugą. Tiek gausesniam, tiek mažesniam kolektyvui puikiai sekėsi įveikti vakaronės rengėjų užduotis, nes tai žmonės darė su didele meile, begaliniu noru bendrauti, pavydėtinu užsidegimu išreikšti savo talentą. Džiaugsmu, meile ir pasitikėjimu švytėjo susirinkusiųjų veidai.

Tik sudalyvavęs tokioje vakaronėje supranti, kad ne vaišės ir ne karšta arbata šildo šių, dažnai nesulaukiančių dėmesio iš plačiosios visuomenės ir valdžios, žmonių širdis, o šiltas žvilgsnis, malonus rankos paspaudimas, nuoširdus žodis. Juk draugystė — tai atsakas į pasitikėjimą.

Sk. Murauskienė

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt