Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbiečiai susitiko su Kazlų Rūdos gyventojais  2011 lapkričio 21
Lapkričio 18 d. Kazlų Rūdos miškų urėdijos salėje vyko Darbo partijos komandos susitikimas su rajono gyventojais. Į renginį atvyko Seimo Darbo partijos frakcijos nariai Kęstutis Daukšys ir Mečislovas Zasčiurinskas, Darbo partijos Kazlų Rūdos skyriaus pirmininkas, Kazlų Rūdos rajono savivaldybės narys Audrius Ašmenskas, Kazlų Rūdos rajono savivaldybės narys Audrius Bielskis ir Darbo partijos kandidatė Suvalkijos vienmandatėje rinkimų apygardoje Algimanta Pabedinskienė.

K. Daukšys ir M. Zasčiurinskas kalbėjo apie šalies politines aktualijas, Seimo ir Vyriausybės veiklą. Rajono tarybos nariai pristatė savo veiklos ataskaitą bei papasakojo apie artimiausius darbus. Taip pat buvo atsakyta į susirinkusių žmonių klausimus. Kazlų Rūdos gyventojai teiravosi dėl pensijų grąžinimo ir pensinio amžiaus ilginimo, rajono infrastruktūros tvarkymo, verslo sąlygų gerinimo ir t.t.

Kazlų Rūdoje vykęs darbiečių susitikimas su rajono gyventojais yra partijos pradėto turo „Už aktyvią Lietuvą“ dalis, kuriuo siekiama skatinti politinį visuomenės aktyvumą, įtraukiant ją į politinius valstybės procesus.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt