Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Krekenavoje vyko vaikų šventė „Vaikystė mene“  2011 lapkričio 8
Spalio 22 d. Krekenavos kultūros centre vyko vaikų festivalis „Vaikystė mene“ — „Ant drugelio sparnų“. Šiame gražiame renginyje dalyvavo virš 200 vaikų iš Panevėžio rajono, Panevėžio ir Šiaulių miestų. Kiekvienas kolektyvas ir dalyvis parodė savo programą, dainavo, šoko. Jų pasirodymus stebėjo pilna salė žiūrovų. Festivalis dvelkė vaikyste, švelnumu ir praėjusia vasara.

Pasveikinti festivalio dalyvių , jų meno vadovų bei mažųjų dalyvių tėvelių iš Vilniaus su dovanomis atvyko gausi Darbo partijos atstovų grupė. Tarp jų ir Seimo pirmininko pavaduotoja Virginija Baltraitienė. Darbo partijos ir Panevėžio rajono skyrius ne pirmus metus remia Krekenavos vaikų kolektyvą. V. Baltraitienės dėka Krekenavos vaikų šokių kolektyvas galėjo dalyvauti dainų šventėje.

Festivalio dalyvių pasirodymus stebėjo ir Panevėžio rajono savivaldybės tarybos nariai: Vytautas Liepa ir Rimantas Trota su šeimomis, bei krekenavietė Darbo partijos narė Dalia Simonaitienė. Ji kasmet rūpinasi, kad Krekenavos kultūros centro šokių kolektyvas gautų Darbo partijos paramą ir palaikymą.

Nutilus festivalio šurmuliui kiekvienas iš dalyvavusių prisiminė savo vaikystę ir pasidžiaugė praėjusia švente.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt